bogar88_a (15) 100% felhasználó összefoglaló oldala
Adott és kapott értékelések listája
Minden rendben ment, köszönöm!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.marcsika011 (801) (Vevő)
Pozitív
2011.10.28. 19:13:50
1477081694
minden rendben volt köszönjük a rucikat és az ajándékot is!!!!! pozitív++++++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.marcsika011 (801) (Vevő)
Pozitív
2011.10.28. 19:13:50
1477656916
minden rendben volt köszönjük a rucikat és az ajándékot is!!!!! pozitív++++++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.marcsika011 (801) (Vevő)
Pozitív
2011.10.28. 19:13:50
1477072526
minden rendben volt köszönjük a rucikat és az ajándékot is!!!!! pozitív++++++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.marcsika011 (801) (Vevő)
Pozitív
2011.10.28. 19:13:50
1477628158
minden rendben volt köszönjük a rucikat és az ajándékot is!!!!! pozitív++++++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Rendben lezajlott. Ajánlom.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.pirike13_t (430) (Vevő)
Pozitív
2011.09.29. 22:06:12
1477588336
Minden rendben volt!Köszönöm++++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.pirike13_t (430) (Vevő)
Pozitív
2011.09.29. 22:05:56
1477098068
Minden rendben volt!Köszönöm++++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.tothanita7534 (5) (Eladó)
Pozitív
2010.02.18. 20:13:05
918081519
Minden rendben ment. Ajánlom mindenkinek.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Gyors, megbízható!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Helyes, egyedi kis ruha. Az eladó kiváló kapcsolattartó, gyors, rendkívül segítőkész! Ajánlom mindenkinek! Köszönöm!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Nem az a gond, hogy probléma volt a telefonnal, a hangvételt sérelmezem, amire váltott, miután ezt jeleztem. Az eladott termékért a felelősséget vállalni kell, akkor is, ha másé volt. Bízom benne, legközelebb, mással szemben így lesz.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Nagyon korrekt,kedves megbízható partner,mindenkinek szívből ajánlom.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
10641601.MissPink_2008 (656) (Vevő)
Pozitív
2009.02.25. 23:15:36
555806429
Nagyon gyors pontos kis teszveszes!Minden oké!Csak is +++++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
3542937.gabriellafenyi (15) (Vevő)
Pozitív
2009.02.16. 22:34:16
547282075
Élvezet volt vele üzletet kötni, csak ajánlani tudom!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Korrekt eladó!Jó minőségű a csizma és a táska is!Ajánlom!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Nagyon kedves, lelkiismeretes eladó. Maximális rugalmassággal.Nagyon jó a laptop, egyenlőre minket szórakoztat.;) Rengeteg pozitív.Ajánlom!!!!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Korrekt2009 (52) (Eladó)
Pozitív
2009.02.10. 20:31:04
544908576
Rendes,pontos,megbízható vásárló!Ajánlom Mindenkinek!!!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
intulligens (349) (Vevő)
Pozitív
2009.02.10. 17:45:40
547412074
Le a kalappal,pontos,gyors,megbízható és rendkívül segítőkész!Öröm vele üzletet kötni!Köszi szépen!Csakis+++++++++++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
challenge60_t (967) (Vevő)
Pozitív
2009.02.10. 11:31:03
547454226
Maximálisan megbízható,korrekt eladó,nagyon szép termékek,csupa+++++ Örülök,hogy én lehettem az első vásárlója, AJÁNLOM!!!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
