Citor030 (5) 85.71% felhasználó összefoglaló oldala
Adott és kapott értékelések listája
Veddvidd1 (2801) (Eladó)
Pozitív
2016.11.09. 21:23:08
2246602904
Minden rendben volt!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
A vásárlóval minden rendben ment! Bízom, benne, hogy elégedett a vásárolt árúval. Köszönjük!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.erdeilepke (2080) (Eladó)
Pozitív
2016.07.15. 21:03:06
2291889401
Kedves,korrekt pontos partner , mindenkinek szívesen ajánlom , csupa+++++++++++++++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
neddaszabo (1982) (Eladó)
Pozitív
2016.06.17. 12:14:38
2199887441
Kedves, megbízható, gyors, pontos és korrekt partner.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.neddaszabo (1982) (Eladó)
Pozitív
2016.06.17. 12:12:58
2199887144
+++++++ Kedves, megbízható, gyors, pontos és korrekt partner! Csak ajánlani tudom!++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Amatőr, türelmetlen, e-mailt nem kapja meg, értékel negatívval a semmire. Nem ajánlom!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: TürelmetlenAz értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Köszönöm a vásárlást, gyors adásvét. Mindenkinek ajánlom!!!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
kamuka65 (1302) (Eladó)
Pozitív
2016.05.29. 15:51:07
2247163379
Minden , rendben , ajánlom .
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
dmarkbt (3549) (Eladó)
Semleges
2016.05.27. 16:09:26
2254120919
Lemondta a rendelést.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: Lemondta a rendelést.dmarkbt (3549) (Eladó)
Semleges
2016.05.17. 02:07:55
2256308126
Másik terméket választott, ezt a rendelést lemondta.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: Másik terméket választott, ezt a rendelést lemondta.erdeilepke (2080) (Eladó)
Pozitív
2016.03.28. 09:07:45
2222651228
Az utalás napján a termékeket azonnal postára adtam , teljesítve a rám eső részt.A vásárló kedves és kommunukatív volt , rögtön utalt , mindenkinek szívesen ajánlom , csupa+++++++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
