Toth480 (4) 83.33% felhasználó összefoglaló oldala
Adott és kapott értékelések listája
Kisvacak50 (12833) (Eladó)
Semleges
2013.04.16. 17:51:57
1724431913
Sajnos a rendelt terméket nem tudtuk küldeni. A vásárlónak csakis ++++
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: Sajnos a rendelt terméket nem tudtuk küldeni13472.szepnorbee_v (124) (Eladó)
Pozitív
2010.05.14. 09:28:32
166532049
Minden rendben volt. Ajánlom
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
A vevő korrekt, gyors és pontos vevő, mindenkinek csak ajánlhatom!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Korrekt vaterás, ajánlom!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Rendben lezajlott a tranzakci. Ajánlom mindenkinek a partnert.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Gabrovszky (338) (Eladó)
Semleges
2008.08.23. 18:31:45
80272433
Nem sikerult idoben eljutnom a postara, a vevo elallt a vasarlasi szandekatol.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Tökéletes, hibátlan terméket kapott, de el kell olvasni a hirdetést, szó sem volt benne a hiányolt leírásról. Ha valami nem világos, akkor kérdezni kell, és válaszolok rá! Telefonon próbáltam segíteni a kezelésben, de akinek az is meglepetést okoz, hogy "MENÜ" gomb van a távirányítón, az csak úgy vásároljon műszaki terméket, ha az eladó vállal egy hetes tanfolyamot a kezelés betanítására. Problémás, kukacoskodó vásárló, szerintem jobban tenné, ha üzletben vásárolna.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Megbízható, gyors partner, bár a Vatera, illetve a postai szállítás szabályzatával még nincs tisztában, de mindannyian elkezdtük valahol. Igaz a kézbesítés után felhívott és reklamált, mert 1320.-Ft volt az utánvételes postai díj. Sajnos a szállítási költségeket meg kell fizetni, az árak felöl pedig nem mi rendelkezünk. Ha előre utalt volna, akkor sima csomagként 730.-Ft- ba került volna a szállítás. Ennek ellenére kifizetett, és megérkezett a pénz.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
