1229416.kali84 (1) 60% felhasználó összefoglaló oldala
Adott és kapott értékelések listája
bakkrisztian_v (34) (Eladó)
Negatív
2010.07.06. 17:30:06
170743954
A vevot probaltam tobbszor is megkeresni,de nem ertem el.Sajnalom,hogy igy alakult.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.kedves, rugalmas, pontos vevo. ajanlom mindenkinek.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Több levelet küldtem, mire nem válaszolt. Aztán kétszer mégis, annyit sikerült kiböknie, hogy beteg volt, és nem tudott írni, majd hogy postázzam utánvéttel. Nem fogom úgy postázni utánvéttel, hogy ilyen megbízhatatlan. Még a végén nem veszi át, és buktam a postaköltséget. Ha utalta volna a pénzt, minden további nélkül postázom, de így... Telefonon nem fogom hívogatni, mert így is áron alul szórtam volna ki a kávéskészletet, nem fogok még költségekbe verni magam.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: A vevő elérhetetlen.609469.watch66 (1044) (Eladó)
Pozitív
2010.01.21. 21:19:45
160889373
Gyors, pontos, megbízható partner, ajánlom mindenkinek.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Slider1_a (180) (Eladó)
Semleges
2010.01.19. 20:06:13
159272597
Az óra meghibásodott közvetlen a kiszállítás előtt, mikor a pontos időt akartam a vevőnek beállítani. Az óra másodperc mutatója megállt 1 percen belül. Elnézést az okozott kellemetlenségért. Ilyen is előfordul. Megbeszélések alapján úgy emlékszem, hogy 29-e környékén jöttél fel Pestre és a kiszállítás előtti napon vásárlás miatt neked nem volt jó. Ekkor már Budapesten tartózkodtál.Így úgy érzem nem csak miattam utaztál fel Budapestre.
Mindenesetre még egyszer elnézést kérek, a kellemetlenségért.
Másik fél: remélem legközelebb ösze jön.
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Kedves, megbízható partner, mindenkinek ajánlom!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
