charmicat (1) 100% felhasználó összefoglaló oldala
100% pozitív visszajelzés
(1 Felhasználó adta)
Lakhely: Orosháza
Regisztráció dátuma: 2016.03.06.
Utolsó belépés: 2016.07.12. 14:28
Inaktív!
Adott és kapott értékelések listája
Nem értem! Ha nálam a hűtő aljában 2 óra hossza alatt -12 fok volt, hogy lehet, hogy a hűtőcsövön nála csak +2 fok volt? Vastag zúzmara keletkezett kinyitáskor,/amit nem említ a vevő és le is van fényképezve a hirdetésben is/, hogy öröm nézni!Egy +2 fokos csövön nem keletkezik zúzmara! Nem lehet, hogy a hőmérő volt a rossz? Sajnálom nagyon, de mivel csak 5 nappal azután tudtam meg a problémát, hogy elvitte, furának tartom. Tud jégkockát készíteni, mondtam azt is, hogy a csőre téve fagyaszt.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
