charmicat (1) 100% felhasználó összefoglaló oldala

100% pozitív visszajelzés
(1 Felhasználó adta)
100% pozitív visszajelzés
(1 Felhasználó adta)
Értékelés Az utóbbi
7 napban
Az utóbbi
30 napban
Összesen
Pozitív: 0 0 1 1 adásvétel
Semleges: 0 adásvétel
Negatív: 0 0 0 0 adásvétel
0 0 1 1 adásvétel
Lakhely: Orosháza
Regisztráció dátuma: 2016.03.06.
Utolsó belépés: 2016.07.12. 14:28
Inaktív!

Adott és kapott értékelések listája

Felhasználó

Bocskei (592) (Eladó)

Vélemény

Pozitív

Dátum

2016.04.14. 14:30:34

Termékkód

2204820554

Nem értem! Ha nálam a hűtő aljában 2 óra hossza alatt -12 fok volt, hogy lehet, hogy a hűtőcsövön nála csak +2 fok volt? Vastag zúzmara keletkezett kinyitáskor,/amit nem említ a vevő és le is van fényképezve a hirdetésben is/, hogy öröm nézni!Egy +2 fokos csövön nem keletkezik zúzmara! Nem lehet, hogy a hőmérő volt a rossz? Sajnálom nagyon, de mivel csak 5 nappal azután tudtam meg a problémát, hogy elvitte, furának tartom. Tud jégkockát készíteni, mondtam azt is, hogy a csőre téve fagyaszt.

Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.