catmint_a (5) 85.71% felhasználó összefoglaló oldala
Adott és kapott értékelések listája
corvinusr (995) (Eladó)
Pozitív
2013.09.10. 20:56:20
1789852118
Szimpatikus ,korrekt üzleti partner ! Minden rendben, másoknak is szívesen ajánlom.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Nagymajlath (139) (Eladó)
Pozitív
2012.01.11. 22:20:47
1527665432
Korrekt,gyors! Ajánlom mindenkinek!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Gyors, komoly, megbízható partner. Csak ajánlani tudom és köszönöm a vásárlást!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Minden rendben volt, megbízható, korrekt ügyfél !
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Minden rendben! Gyors,kedves! Ajánlom mindenkinek!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
A vevő azt hitte hogy mi ott dolgozunk a mekiben,így oda ballagott fél nyolcra (Amúgy mi csak esti 7-ig vagyunk ott..), mivel nem tudtak rólam az ott dolgozók mit mondani, mert nem is ismernek, felhívott felháborodva, hogy miért nem voltunk képesek megvárni amikor ez megvolt beszélve, és ha tudja hogy én nem ott dolgozok, csak a találkozó miatt megyek oda, akkor oda ért volna...
Másik fél: Ez mese habbal!!!
A tények:
Felhívott Pákozdi Éva 2010.10.21-én 13:58-kor a megbeszélt napon, hogy ne menjek a képen szereplő&használt de jó állapotú Stilton könyvért, mert nincs belőle 1 darab sem!!!! Így a kérdéses mekiben soha nem jártam!!!!
A könyvet előjegyeztetni kívánták velem, de a KIADÓTÓL tudom, hogy az idén bizonytalan az utánnyomás, így szerencsémre pénzt nem utaltam a hölgyek számlájára, mert most évekig várhatnám a könyvet!
Tán még mindig árulják a csak fotón létező könyvet?!!Hogy lehet ez ????
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Kedves, korrekt, pontos, gyors, jó kapcsolattartó vásárló, szívesen ajánlom Őt mindenkinek. Az adás-vétel gyorsan, pontosan lezajlott, a termék megérkezéséről visszajelzést kaptam. Sok-sok +++++++. Köszönöm a vásárlást, remélem még kapcsolatba kerülünk :) Örülök, hogy én adhattam az első értékelést (mely maximálisan pozitív :)
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
