12419331.renny00_t (3) 71.43% felhasználó összefoglaló oldala
Adott és kapott értékelések listája
Gyors,megbízható partner.Csak ajánlani tudom!!!!!Csupa ++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Először elakarta velem hitetni,hogy betört a tel.kijelzője.Későbbi levelében beismerte-másnak szerette volna eladni,mert többet kapott volna.Sértő levelei után nem kockáztatok,eljátszotta a bizalmamat.Hazug,megbizhatatlan eladó!NEGA!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
ok.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Rugalmas eladó!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Köszönöm,szép terméket kaptam!Megbízható eladó,szívből ajánlom Mindenkinek!:)
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
12649613.dorka3010 (1237) (Eladó)
Pozitív
2009.12.21. 21:18:38
832764821
Visszatérünk rá.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.kicsiati (2335) (Eladó)
Semleges
2009.12.20. 15:34:08
842859513
A vevő elállt a vásárlástól, de levélben utólag meg indokolta, ezért nem negatívot, csak semlegeset adok.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.GYors, korrekt, megbizható vevő, csak ajánlani tudom, köszönöm a vásárlást.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Felelőtlen, hanyag vásárló. Többszöri megkeresésemre sem reagált. Az adás-vétel nem jött létre a mai napig. Az aukciót január 24-én nyerte meg, ma március 3 van. Sajnos negatív értékelést kell hogy adjak.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.