pappipapp (8) 90% felhasználó összefoglaló oldala
Adott és kapott értékelések listája
cseriborso (512) (Vevő)
Negatív
2015.02.24. 18:24:37
2032182530
Tisztességtelen üzleti partner!Ugyanazt a terméket egy időben kétféle áron hirdette meg. Leütöttem az olcsóbb áron, és beszéltünk a személyes átvételről. De mivel más is leütötte 1-2 nap múlva drágább áron, ezért nekem azt mondta, hogy a termék meg semmisült. Nincs tisztában vele, hogy mindent nyomon lehet követni az oldalán.... NEM AJÁNLOM!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
...Egy igazi Úriember! köszönöm, ajánlom
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Korrekt, gyors Vaterás! Köszönöm!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
hasznaltcucc (1440) (Eladó)
Pozitív
2011.01.15. 10:42:47
1435547044
Megbízható partner,köszönöm,++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
theboss01 (155) (Eladó)
Pozitív
2011.01.14. 21:41:40
1436876691
Minden rendben zajlott! Köszönöm! Ajánlom mindenkinek!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
A cipő kicsi volt a vevő lábára.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: A sícipő kicsi volt a vevő lábára.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
1362414.farkaskadanika7 (208) (Eladó)
Pozitív
2010.05.16. 10:50:14
169960948
minden rendben zajlott. jó vevő.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Korrekt,megbízható,pontos eladó csak ajánlani tudom!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Minden rendben volt az adás-vételnél!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Extra gyors partner nagyon szivesen ajánlom és köszönöm.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
nagycsabamate (56) (Eladó)
Pozitív
2009.11.17. 14:56:15
156755675
Kezdő vaterás ennek ellenére becsületes,korrekt vevő.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
nagycsabamate (56) (Eladó)
Semleges
2009.11.17. 14:53:31
156828146
Még kezdő vateras (elmondása szerint) ezért nem volt tisztában azzal, hogy amennyiben leüti az árut (2db-ot ütött le) akkor meg is kell vásárolni.Egyiket nem viszont a másik leütött tárgyat a megbeszéltek szerint megtekintette illetve korrektül kifizette.Szerintem becsületes, jó ember, jó vásárló.Tévedése nem volt tudatos!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: Egyszerre 2db kabátot ütött le,gondolva az egyik biztosan jó lesz.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
