tencsinage (10) 91.67%
felhasználó összefoglaló oldala
Adott és kapott értékelések listája
megbizható vaterás csak ajánlani tudom +++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Megbízható,korrekt,minden a megbeszéltek szerint zajlott,ajánlom
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
660567.Leokadia (275) (Eladó)
Semleges
2011.01.29. 12:17:18
185800080
No comment
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: Kis probléma volt az átvétellel kapcsolatbanAz értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
wowbagger (721) (Eladó)
Pozitív
2011.01.17. 12:54:19
1436599661
Minden rendben ment. Korrekt vaterás. Ajánlom!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Köszönöm a vásárlást.Gyors, pontos, megbízható partner. Mindenkinek szívből ajánlom !
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
monodesign (672) (Eladó)
Pozitív
2010.09.15. 08:05:00
175327077
Minden rendben ment, csak ajánlani tudom. Köszönöm a vásárlást.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Minden a legnagyobb rendben ment, korrekt, megbízható Vaterás.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Rendes Vaterás. Csak ajánlani tudom :)
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
ciprike99 (1048) (Eladó)
Negatív
2010.02.02. 21:06:14
160485393
a kedves vásárló 3 hét után méltóztatott utalni, többszöri felszólításra.pénteki napon utalt, én keddre kaptam a pénzt, és 6 napra rá küldtem a monitort. írtam hogy beteg vagyok és néhány napot csúszik a posta. nem tudom ebben mi az arogáns. nálam ez a hozzá állás negatív. ha én 3 hetet tudok várni az utalásra, akkor ő bírjon várni 6 napot a feladásra. nem ajánlom senkinek!!!!!!!!!!
Másik fél: Az ügyet lezártnak tekintem, de némi helyesbítés, legutóbbi levélváltásra:
Kedves eladó a VEVŐ, mint fogalommal nincsen tisztában. 2. udvarias érdeklődésemre a lenti válasz érkezett. Számomra furcsa a stílus, több mint 20 éve vagyok a kereskedelemben felső vezetőként, így én nem mernék Ügyféllel beszélni.
Részemről ennyi, kedves Eladó, tisztelettel javaslok némi etika tanulást. Nem bántásnak szánom. Negatív reakciód úgy látom dacos! Sajnálom!
>>>> szia.én hozzám a pénz 25.-én ért ide,én rád 3 hetet vártam ,akkor nehogy te 1 hét miatt reklamálj,a szabályzat szerin 2 hetem van.én is lehetek elfoglalt ,beteg stb.köszi a türelmet.üdv
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Minden rendben ment, rugalmas, korrekt partner. Mindenkinek ajánlom!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
50066.CellaTel (1692) (Eladó)
Pozitív
2010.01.03. 15:48:27
157212912
Minden rendben ment! mindenkinek Bátran ajánlom. BUEK
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Korrekt partner, ajánlom mindenkinek!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
DDanka1234 (181) (Eladó)
Pozitív
2009.12.11. 11:29:58
157308957
Figyelmes,precíz és megbízható Ügyfél.Bátran ajánlom!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
