amydiamond_a (4) 83.33% felhasználó összefoglaló oldala
Adott és kapott értékelések listája
Gardrobmania (373) (Eladó)
Semleges
2013.08.05. 13:37:28
1771039469
Nem jelentkezett a termékért....
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Nem kívánta átvenni a terméket
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Személyesen nem vállaltam az átadást, levélben nem kellett a Vevőnek.
Másik fél: Ez érdekes... ugyanis felvettem a kapcsolatot az eladóval, aki egy árva fia levelet nem küldött, válaszra sem méltatott. Nem tudom, honnan vette, hogy "levélben nem kellett", mert ha írt volna, akkor az átvétel sikeres lenne! Mindegy, nagy az isten állatkertje!
Személyesen nem vállaltam az átadást, levélben nem kellett a Vevőnek.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: Javasoltam, hogy levélben elküldöm, mivel nem érek rá a szeméyles átadásra. Ezután nem jelentkezettAz értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
nokkipoika (142) (Eladó)
Pozitív
2013.05.29. 23:11:06
1746673562
Kedves, közvetlen rugalmas vevő,köszönöm és ajánlom.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Minden rendben, köszönöm!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Gardrobmania (373) (Eladó)
Pozitív
2013.05.23. 19:45:00
1746761477
Minden rendben ment, gyors, kommunikatív, megbízható vevő. Bátran ajánlom a partnert!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Gardrobmania (373) (Eladó)
Pozitív
2013.05.23. 19:45:00
1746760943
Minden rendben ment, gyors, kommunikatív, megbízható vevő. Bátran ajánlom a partnert!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Gardrobmania (373) (Eladó)
Pozitív
2013.05.23. 19:45:00
1743452111
Minden rendben ment, gyors, kommunikatív, megbízható vevő. Bátran ajánlom a partnert!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Gardrobmania (373) (Eladó)
Pozitív
2013.05.23. 19:45:00
1736199173
Minden rendben ment, gyors, kommunikatív, megbízható vevő. Bátran ajánlom a partnert!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Megbízható, gyors partner. Mindenkinek ajánlom! +++++++++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Korrekt, rendes , megbízható vevő, csak ajánlani tudom:) +++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Korrekt, rendes , megbízhatÓ vevő, csak ajánlani tudom:) +++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
leveleimre kaptam! Elnézését kérem,de azért nem irtam vissza mert már meggondoltam magam.Ön azt irta ha nem jelentkezem,vagy nem történik utalás akkor semmisnek tekinti és újra megnyitja az aukciót.Nem értem akkor miért erölteti.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.