1256961.Dani877_a (7) 76.92% felhasználó összefoglaló oldala
Adott és kapott értékelések listája
milan101_a (1643) (Eladó)
Pozitív
2010.03.18. 20:56:33
161745569
Korrekt, pontos vaterás, ajánlom mindenkinek!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
A dolog ott kezdődött ,hogy nem is a saját számát adta meg elérhetőségnek... Mikor utolértem megadta a számát és megbeszéltünk egy időpontot. A megbeszéélt időpont elött 2 órával lemondta a talit, smsben azt írta hogy majd jövő héten utalja a pénzt, én meg postázzam az árut(mellesleg mindketten pestiek vagyunk)! Utána elkezdtem hivogatni hogy ezt hogy is gondolta mikor akar utalni meg ilyenek de egyik számon sem vette fel pedig egész nap próbáltam elérni! Látom mást is átvert már!!!Negatív!!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Minden rendben, korrekt, ajánlom
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Az aukcio zárása után hétfőn utaltam az összeget.
Az elmondása szerint szerdán feladta póstára.Most egy héttel vagyunk túl a csomag sehol.Leveleimre,telefonra nem válaszol.Sajnálom, hogy ilyen emberek vannak a vaterán.SENKINEK NEM AJÁNLOM!Lehuzott 2100 FT-tal.Azt hiszem ezzel befejeztem a Vaterás vásárlást.Mégegyszer SENKI SE BIZZON MEG BENNE!!!!
Másik fél: visszajött a postán a csomagod megkértél,hogy nézzel utánna és visszakaptam a csomagot mindván,hogy nem találták a címzettet.ha gondolod fel adom még 1x vagy kecskeméten átveheted.
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Minden a lehető legjobban ment,készséges eladó! Ajánlom mindenkinek!Hibátlan termék!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Minden rendben zajlott, korrekt, megbízható üzletfél.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Szerdai nap zárult az aukcio,következö hét hétfön felhivtam a partnerem,hogy akkor mikor tudjuk lerendezni az üzletet erre ö azt mondta,hogy az aukcio zárása után 1 nappal(csütörtökön)utalt,én a mai napig nem kaptam semmit,se a termék,se a pénze után nem érdeklödött!Tehát nem történt semmi féle utalás!Ez igy sajnos negativ!
Másik fél: persze,hogy nem utaltam.mivel a lediktált 6510 es imei száma lopott volt ezért nem tartottam rá
igényt és erre negatívotadott.aztajánlom vigyázzatok vele nagyon nagyon.
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Minieger20 (1249) (Eladó)
Pozitív
2010.01.27. 12:41:27
160499975
Minden rendben ment. Kedves vásárló :o)
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Korrekt, gyors, megbízható vaterázó partner, remélem lesz még alkalmunk üzletet kötni. Mindenkinek bátran ajánlom. Köszönöm a bizalmát.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
241245.colt81_a (194) (Eladó)
Pozitív
2010.01.04. 21:05:52
159360933
minden oké volt.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Axelerator_a (3012) (Eladó)
Pozitív
2009.12.25. 08:40:36
157557098
Minden rendben, ajanlom.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Gyors, megbízható Partner! Ajánlom!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Godzilla550 (1011) (Eladó)
Pozitív
2009.12.03. 09:07:02
157097292
Tökéletes partner,köszi szépen a vásárlást és örülök hogy én adhatom neked az elsö értékelést ami nem más mint ++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
