fireblade222 (2) 75% felhasználó összefoglaló oldala
Adott és kapott értékelések listája
Nem vagyok elégedett vettem egy motort, ami szép - ezért is vettem meg. Majd az eladó szerint egy fékbetét csere egy komplett féknyereg csere lenne, ha egyáltalán be lehetne szerezni, de egy szervíz sem válalja, mert azt mondják toldozott foldozott több fajta motorból van. Az eladó ígérete, miszerint segít a beszerzésben nem valósult meg, mert azóta elérhetetlen. Számomra nem elfogadható, hogy egy motorszerelő ne tudná mi hiányzik az általa használt motorból-átverve érzem magam ezért Nem ajánlom
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.szultanzoltan (2032) (Eladó)
Pozitív
2012.02.16. 08:44:46
1540595144
Gyors Kedves! Ajánlom!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Gyors,Pontos,Kiváló Partner+++++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
coyote80_a (234) (Eladó)
Pozitív
2012.01.30. 20:22:31
1528793390
Gyors és korrekt üzletfél,bátran ajánlom mindenkinek!!!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
