12672002.Dinkuci (11) 78.95% felhasználó összefoglaló oldala
Adott és kapott értékelések listája
Sajnos leveleimre nem válaszol így nem tudok segíteni !!!!!!!!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Két hét után sem jelentkezett a vásárolt áruért!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Rendben ment minden! Megbízható partner, szívből ajánlom mindenkinek.Örülök,hogy tetszett. Nézz be hozzám máskor is. Csak jó++++++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
hmarci_2006 (1702) (Eladó)
Pozitív
2010.05.27. 20:05:01
1046447902
Megbízható, gyors vásárló csak ajánlani tudom mindenkinek.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Orsolya1204 (652) (Eladó)
Pozitív
2010.05.03. 15:23:21
990167017
Gyors, megbízható vevő! Szívből ajánlom mindenkinek! Csak ++++++++++++++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Minden rendben volt.Csupa+++ Ajánlom mindenkinek!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.kataeberle (324) (Eladó)
Pozitív
2009.09.09. 10:54:22
705033806
Megkaptam a pénzt ! Köszönöm a vásárlást !
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Klaudia1018 (99) (Eladó)
Pozitív
2009.08.20. 17:34:05
674398395
Korrekt,minden rendben zajlott.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Minden rendben ment! Köszönöm a vásárlást! Csak ajánlani tudom mindenkinek!!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
12515170.Barni108 (-2) (Eladó)
Pozitív
2009.08.09. 16:54:46
676261570
Gyors , megbízható mindenkinek ajánlom!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
cirmillapipi_t (1073) (Eladó)
Pozitív
2009.07.31. 09:15:59
675047344
Minden tökéletesen rendben volt. Szívesen ajánlom
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Pontos, gyors TeszVeszes partner, minden rendben zajlott! ++++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Gyors pontos vevő, mindenkinek ajánlom. Csomag úton.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
a megadott ideig nem fizette ki , ez negatív , ha visszaértékelsz kitiltatlak . Szigorúan tilos negatív értékelést adni az alábbi esetekben: Értékelésed válasz egy, a partnered által neked adott negatív értékelésre.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Floragirl (1424) (Eladó)
Pozitív
2009.07.13. 11:07:37
664357350
Gyors és pontos vásárló,bár 60 Ft-al többet küldött:-))Megy a csomag!Ajánlom+++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Csak ajánlani tudom köszönöm ma postázok++++++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Megbizható, rugalmas vásárló. Csak ajánlani tudom.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Megbizható, rugalmas vásárló. Csak ajánlani tudom.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.5napig nem kapott választ mert nem voltam internet közelben, és egyből negatívra értékel? Akkor énis szintúgy. És mi az, hogy az ilyen ne hirdessen? Eddíg egy negatívam sem volt nem véletlenül. Ez intelligencián aluli volt...
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Megbízható , kedves teszveszes ,csak ajánlani tudom !
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
