127101.3forint (4) 61.11% felhasználó összefoglaló oldala
Adott és kapott értékelések listája
denarobulus (1327) (Vevő)
Negatív
2007.02.07. 14:46:58
14820337
Semmilyen kapcsolatfelvételre nem válaszolt 2 hónap alatt. Feleslegesen foglalja a helyet a vaterán.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
nem jelentkezett és nem tudtam elérni se
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
nem jelentkezett és nem tudtam elérni se
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
nem jelentkezett és nem tudtam elérni se
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
nem jelentkezett és nem tudtam elérni se
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
nem jelentkezett és nem tudtam elérni se
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Sajnálom, 2 hónapot vártam !!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: A megadott elérhetőségeken nem lehet felvenni vele a kapcsolatot. Előzőleg Ő hívott, most már azt sem.Két hónapig nem jelentkezett, a megadott elérhetőségeken nem lehet elérni.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Két hónapig nem jelentkezett, a megadott elérhetőségeken nem lehet elérni.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Nam ajánlom senkinek! Október 24 óta nem kaptam meg a vételárat csak igéreteket!!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: Nam ajánlom senkinek! Október 24 óta nem kaptam meg a vételárat csak igéreteket!!Nam ajánlom senkinek! Október 24 óta nem kaptam meg a vételárat csak igéreteket!!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: Nam ajánlom senkinek! Október 24 óta nem kaptam meg a vételárat csak igéreteket!!Nam ajánlom senkinek! Október 23 óta nem kaptam meg a vételárat csak igéreteket!!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: Nam ajánlom senkinek! Október 23 óta nem kaptam meg a vételárat csak igéreteket!!A megadott teleonon nem ismerik, email-re nem válaszol.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.A megadott telefonon nem ismerik, email-re nem válaszolt.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Nem jött létre az adásvétel de ez már nem is gond!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.megbízhatü partner
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
506847.hipi_7_v (321) (Vevő)
Pozitív
2006.12.03. 08:45:13
13606536
Minden rendben volt.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.506847.hipi_7_v (321) (Vevő)
Pozitív
2006.12.03. 08:45:13
13905103
Minden rendben volt.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.506847.hipi_7_v (321) (Vevő)
Pozitív
2006.12.03. 08:45:13
13904840
Minden rendben volt.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.506847.hipi_7_v (321) (Vevő)
Pozitív
2006.12.03. 08:45:12
14385758
Minden rendben volt.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
1 hónap alatt min. négyszeri értesítés ellenére sem jelentkezett!!Pedig türelmes alkat vagyok!!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.A csomag nem jott meg. Valoszanuleg a posta...
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Gyors, korrket partner! Ajánlom mindenkinek!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
438390.Foresterem_v (238) (Vevő)
Semleges
2006.11.15. 19:59:55
14481495
Se telefonon, se emailen nem tudtam elérni az eladót.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Kiváló partner, ajánlom mindenkinek!!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Hozzáértő, szimpatikus, ajánlom mindenkinek.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Az adás- vétel rendben lezajlott
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.VALENTINSON (348) (Eladó)
Negatív
2006.11.11. 15:16:35
13947458
Több emailt is küldtem,majd telefonáláskor mellétette a kagylót.Innentöl mindenki döntse el maga,megbízik-e gyüjtőtársunkban.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: Több emailt is küldtem,de telefonra sem reagált.Minden rendben lezajlott. Gyors és korrekt partner. Mindenkinek ajánlom.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
megbízható partner
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
207541.BlackM_a (634) (Vevő)
Pozitív
2006.11.03. 22:36:21
14121568
Minden rendben, amegbeszéltek szerint történt. Ajánlom mindenkinek!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Megbizható vaterás!!!!!!!!!!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Korrekt, megbízható partner!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
minden rendben, ajánlom
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
