1277911.badnyanya (2) 66.67% felhasználó összefoglaló oldala
Adott és kapott értékelések listája
Inaktív lett!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: inaktív lett1026135.45kaliber_v (79) (Eladó)
Pozitív
2010.03.19. 11:15:26
163744975
Minden rendben volt,ajánlom a vevőt.++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Kedves Vásárló! A terméket utalást követően postáztam. Nem kaptam semmiféle üzenetet, telefonhívást, hogy az áru nem ért oda. Az értékelés pedig szint alatti...itt ilyen stílussal nem sokáig tudsz érvényesülni...Negatív!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: a termék nem ért oda, amit nem jelzett a vevő!Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
caffelattte (841) (Eladó)
Negatív
2010.03.14. 13:14:33
163851420
Kedves vásárlóm! Számszerint 5db emailt irtam, hogy legyen kedves elkuldeni a cimet ahova postazhatok! Hova kuldjem a termekeket ha egyszeruen nem kapok cimet????
Másik fél: KEDVES ELADÓM! MIVEL 1 NAP KIZÁRTAK MERT LEVELET ÍRTAM EGY ELADÓNAK AMIBEN MEGÍRTAM A NEVEM NEM MERTEM ÖNNEK MEGÍRNI A CÍMEM ÉS TUDTOMMAL NEM IS TEHETEM MEG!A VATERA KÜLDI EL ÖNNEK A CÍMET.MOST MEGÍROM HÁTHA MEGINT KIZÁRNAK:2760 NAGYKÁTA GÖRGEY ÚT 43.HA BÁRMI PROBLÉMÁT OKOZTAM ÖNNEK ELNÉZÉSÉT KÉREM!NEM VOLT SZÁNDÉKOS.ÜDV KLÁRA
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Minden rendben ment, köszönöm a vásárlást!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Megbízható, kedves, korrekt vaterás! Ajánlom!+++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Minden rendben ment! Köszönöm!++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
