pakiko1 (12) 92.86% felhasználó összefoglaló oldala
Adott és kapott értékelések listája
camaro407 (4738) (Eladó)
Pozitív
2012.11.26. 15:22:02
1675385399
Gyors,pontos,megbízható vásárló.Bátran ajánlom mindenkinek!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Kitűnő vaterás, megbízható, gyors, mindenkinek ajánlom! Csak++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
opelalkatreszek (11657) (Eladó)
Pozitív
2012.06.15. 08:07:59
1594671269
Korrekt, gyors, megbízható partner. Szívesen ajánlom. Köszönöm a vásárlást
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Scarlett30fp (569) (Eladó)
Pozitív
2012.05.29. 20:36:44
1592592575
Minden rendben zajlott,csak ajánlani tudom.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Pontosan úgy történt ahogy ígérte, ajánlom mindenkinek, ünnepek miatt köszönöm a türelmét és a vásárlást.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Minden rendben volt , mindenkinek ajánlom !
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
orioncard (754) (Eladó)
Pozitív
2012.02.08. 12:33:17
1539772547
Korrekt jól kommunikáló, megbízható vaterás. Mindenkinek szívesen ajánlom!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Korrekt, pontos vaterás. Ajánlom mindenkinek!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
hunjorgos (101) (Eladó)
Pozitív
2011.11.04. 13:14:38
1498279538
Korrekt, megbízható, lelkiismeretes Vaterás. Ajánlom!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Nagyon gyors, kedves, korrekt! Csak jót tudok mondani, AJÁNLOM!!!+++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Gyors, megbízható ajánlom mindenkinek!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Minden rendben zajlott, csak ajánlani tudom:)
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Minden rendben ment. Megbízható vevő. Ajánlom.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
humorherold44 (34) (Eladó)
Negatív
2010.05.28. 08:31:39
170762202
Szerintem vagy nem úgy jöttek össze az anyagiak,vagy találgatni sem akarok...Egy használt gépet adtam el neki,használt áron.Biztos lehet rajt hibát találni,bár a jelzett hiba nálam nem jött ki.Emellett egy fékszalag,ha rossz is kb 2000ft és 5 perc kicseréltetni.Bár nekem működött a fék.De ha rossz is nem értem miért kell ekkora hisztit csapni.Ha pedig egy 60-70ezret érő gép neki drága 47000-ért hozza vissza,ennyiért bármikor eladom.De látni akarom,hogy az én gépem -e,üzemképes-e,megvan-e mindene
Másik fél: A hirdetésben nem szerepelt,hogy a fékszalag szakadt.Emiatt már a fékkar is megégett,mert annyira előre hajlott,hogy hozzáért a kipufogóhoz.Az összesgumibak halott,szét ette az olaj.Ezeknek 2000ft darabja.Rákérdeztem a vétel előtt mikori évjárat.Azt mondta az eladó,nem tudja,mert sérült a cimke.Ez sem volt igaz,tisztán,jól látszik,hogy 2000 évjárat.Az olajszivattyúból ömlik az olaj.Ez hiszti?Roncsot kaptam postai utánvéttel.Én is szerettem volna látni mit kapok.Hülyének néz az eladó,hogy személyesen vigyem vissza?500km.13000 a benzin+1 nap.Biztosan nem szándékosan vágott át.Igaz,használt áron,de használhatatlan gépet kaptam.Szivesen visszaadnám.Nekem miért a negativ?Kifizettem nem?
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
kukucska131 (91) (Eladó)
Semleges
2010.05.18. 11:13:09
170815574
Sajnos kipróbáláskor meg hibásodott.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
