1285895.tothandrea23 (-1) 46.67% felhasználó összefoglaló oldala
Adott és kapott értékelések listája
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka:
Bendeguz68 (129) (Eladó)
Pozitív
2010.04.12. 09:42:32
158995134
Köszi a türelmet!!!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.????????????
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.grandbazar_a (759) (Eladó)
Semleges
2010.02.24. 15:06:50
158227895
talán legközelebb
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: nem sikerült időpontot egyeztetni értékelnem kellet.12 E-mailt írtam a nyertesnek. Decemberben tájékoztatott, hogy a gyermekei betegek. Azóta nem válaszolt. Mivel nem tudom, mi a helyzet, semleges értékelést adok.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Több e-mail után sem jelentkezett az 1ft-ért megvásárolt árura. :) Senkinek sem kivánok ilyen partnert.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.mit mondjak szóra sem érdemes
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.147688.Zolka798_v (342) (Eladó)
Semleges
2010.02.04. 15:10:23
159304525
Nem jelentkezett!És tök jó,mert ilyen 1ft-s aukciók miatt kapok semlegest,vagy negatívat.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Nem tudtam elérni, e-mail-ekre nem reagált.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Nem jelentkezett és nem lehetett elérni! Sokat nem tudok róla mondani.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Nem jelentkezett és nem lehetett elérni! Sokat nem tudok róla mondani.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.177545.Jatekbazar (2674) (Eladó)
Negatív
2010.01.25. 21:37:39
158189031
A postai küldést lebeszéltük, az utalás azonban a mai napig nem érkezett be.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.meshbudapest (38) (Eladó)
Semleges
2010.01.23. 21:29:11
158948613
nem jelentkezett, sokat nem tudok mondani róla...
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: jelentkezett, majd küldtem az infókat és nem válaszoltA vevő nem válaszolt 2 levélbeli megkeresésre.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.barneybarney_a (21) (Eladó)
Semleges
2010.01.16. 20:44:12
158773410
A vevő nem jelentkezett
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: A vevő nem jelentkezettcsgabor177 (859) (Eladó)
Semleges
2010.01.16. 18:39:57
159015947
A vevővel megszakadt a kapcsolat, az átutalás nem érkezett meg, lezárom a tranzakciót.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Vargabor72 (226) (Eladó)
Negatív
2010.01.15. 21:03:38
158723333
Az aukció után bejelentkezett, majd megkeresésre még egyszer jelentkezett, majd nem reagált, a terméket heteken át nem vette át.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.rohamkocka (284) (Eladó)
Semleges
2010.01.15. 01:23:05
159614509
Valami történhetett a vevővel, a Vatera is inaktívnak jelöli.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.helloattila (2369) (Eladó)
Negatív
2010.01.14. 14:10:43
158292369
nem jelentkezett
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.864729.rrrbandus (757) (Eladó)
Negatív
2010.01.14. 00:48:52
158808143
semmi keresés.NEGATIV nem ajánlom,
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.tiszazsuzsa (1580) (Eladó)
Semleges
2010.01.13. 21:22:08
159015321
Nem sikerült az áru átadását/postázását összeegyeztetni.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: Nem sikerült az áru átadását/postázását összeegyeztetni.Érdektelen vagy figyelmetlen... de a megkeresésre nem reagált!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.princeofwales13 (1468) (Eladó)
Negatív
2010.01.09. 12:19:32
159036766
A vevő nem jelentkezet, többszöri megkeresésre sem. A megkeresésekről biztonsági másolatot kapott a vatera az esetleges bosszúból adott negatív elkerelülése végett. Amennyiben a terméket kifizeti, akkor az értékelést módosítom.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.461438.Xeretlek (40) (Eladó)
Negatív
2010.01.07. 06:37:17
159150489
No comment.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.461438.Xeretlek (40) (Eladó)
Negatív
2010.01.07. 06:36:49
159148577
No comment.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.bankonezsuzsa (109) (Eladó)
Pozitív
2010.01.06. 15:51:47
159110481
Minden rendben volt.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Pontos, remekül komminikáló, megbizható, alkalmazkodó partner! KÖSZÖNÖM!!!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.korrekt pontos megbízható partner
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Minden rendben volt. Kedves, rendes vevő.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Minden rendben volt. Kedves, rendes vevő.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
A kétszeres megjelenés miatt, ami lehet az én gyakorlatlanságomból is, sok tárgyalással a másik nyertesnek juttatta a "vevő" az esőbbségi jogot. Kétszer jelent meg ugyanarra a termékre a lap. Amikor - utólag fényképet tettem fel. Sok egyeztetés alatt - ami végül úgy végződött, hogy ez a vevő lemondott a jogáról a hamarabb befejeződött licit javára, - jó partner volt a "vevő". Veszteségét tudtuk kompenzálni. Határozottan dicséretesnek kell minősítenem korrekt hozzáállását, segítőkészségét. Minde
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: A kétszeres megjelnés miatt, ami lehet az én gyakorlatlanságomból is, sok tárgyalással a másik nyertesnek juttatta a "vevő" az esőbbségi jogot.eAz értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
68052.cecuska (160) (Eladó)
Pozitív
2009.12.28. 16:06:45
159037089
korrekt partner csak ajanlani tudom
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Minden rendben volt, ajánlom.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
