zaraki89_t (-4) 16.67% felhasználó összefoglaló oldala
Adott és kapott értékelések listája
Csatlakozom az elöttem szólóhoz,komolytalan eladó,NEGATÍV
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Nincs értelme licitálni egy hirdetésére sem. Egy komolytalan emberről van szó.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.NEM AJÁNLOM!!!! Megbízhatatlan, telefonon e-mailben nem lehet elérni nem jelentkezik a termék eladásával kapcsolatban..
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.NEM ajánlom senkinek, nem jelentkezik a vásárolt termékért,nem olvassa el a licitet rendesen és Ő akar kioktatni az aukció készítésről szemtelen módon NEM ajánlom !!!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Nagyon figyelmetlen játékos,licit nélkül megvesz valamit,utány meg viszakozik!hm...
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.ludacris18_t (2) (Eladó)
Pozitív
2009.09.29. 12:23:24
725355921
Minden rendben ment... korrekt.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.