1290751.Fotta2 (2) 66.67% felhasználó összefoglaló oldala
Adott és kapott értékelések listája
3-4 szer is megkerestem mindig azt a választ kaptam a héten utal, azota se történt semmi és lassan 3 honapja hiteget szerintem ennyi türelem elég.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Sajnos rengeteg igéret és határidő ellenére sem vette át a terméket. Hol szüretelt, hol már elutalta a pénzt, stb.Kb 30 emailt váltottam vele eredménytelenül.Megbízhatatlan NEM ajánlom
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Nagyon pozitív, megbízható partner.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Korrekt vateras. Mindenkinek ajanlom!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.szentendrei26 (690) (Eladó)
Pozitív
2010.02.24. 20:56:18
161092482
Minden rendben történt, a vevő megbízható
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Első alkalommal vásároltál a piacon, ezért az első minősitőd én lettem: kezdő lépéseidhez sok-sok jó tanácsot kaptál, de végül az üzlet barátsággal zárult! A türelem- rózsát terem...és egy kis készüléket is...! Sok sikert, elégedettséget kivánok neked, és légy üdvözölve köztünk !
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
