1293336.potyike111 (32) 90% felhasználó összefoglaló oldala
Adott és kapott értékelések listája
A tranzakció létrejött, de a jelzőfény az első első használat alkalmával kiégett és a mozgásérzékelője egyáltalán nem működik a mai napig sem.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Vártam 2 hónapot a termékre, visszakértem a pénzem, de valószínűleg búcsút mondhatok annak is, mivel még válaszra sem méltat.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Kedves és gyors!!!!! csak ajánlani tudom:)
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
LELKIISMERETES, MEGBÍZHATÓ ELADÓ, AKIT AJÁNLOK MÁSOK FIGYELMÉBE IS!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Csak megerősíteni tudom, hogy egy csaló! Nem reagál a megkeresékre, a pénzt átutaltam én is és sem a terméket sem a pénzemet nem kaptam meg!Gusztustalan!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.VIGYÁZAT!!!!!!!CSALÓ!!!!!!! 2600 ft-ot utaltam neki, azóta se áru, se pénz, se elérni nem tudom!!!!!!!!!!! NE ÁLLJ VELE SZÓBA!!!!!!!!!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.631725.DERO625 (141) (Vevő)
Pozitív
2010.02.21. 10:51:11
161329723
minden ok!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.FIGYELEM!!!!Behúzós!!!!!!!!!!! Fizetsz,de nem postáz,ha válaszol hazudik,majd hiteget!!!Sosem kapod meg az árut! NE ÜZLETELJ VELE,csak ha fölösleges pénzed van!!!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Korrekt vaterás!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Bátran ajánlom mindenkinek!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Korrekt , megbízható partner. Minden rendben zajlott, csak a szoknya lett hatalmas. Hiába, az a tuti amit próbál az ember.Számomra tanulság volt ez az adásvétel. Ajánlom mindenkinek. +++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Oké volt minden, ajánlom az eladót
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
minden rendben ment, ajánlom mindenkinek
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
A termék rendben megérkezett, kitűnő vaterás, köszönöm szépen!!!!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Minden rendben zajlott. Ajánlom.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Minden rendben zajlott. Ajánlom mindenkinek
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.gyors megbizha.ajánlom mindenkinek.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.gyors megbizható gyönyörű szép az árú ajánlom mindenkinek.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Nagyon megbízható és gyors eladó, szép terméket kaptam, ajánlom mindenkinek.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.jó kapcsolattartó,gyors eladó,köszi.).)
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Gyors,megbízható partner!Csak ajánlani tudom!Sok +++ :)
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Korrekt, pontos, segítőkész partner, ajánlom!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Minden rendben ment, szép felsőt kaptam. Köszönöm szépen! Mindenkinek ajánlom!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Gyors, megbízható, mindenkinek ajánlom. Köszönöm!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
A partner rendkívűl gyors megbízható és kompromisszum-képes.Mindenkinek ajánlom.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Segítőkész, udvarias eladó. Kiváló vaterás, ajánlom mindenkinek!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Korrekt, megbízható Partner. A felső szuper! Csupa +++ Köszönöm és ajánlom.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Korrekt vaterás,ajánlom mindenkinek !
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Minden rendben ment!Ajánlom mindenkinek!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Tetszik amit kaptam, gyorsan meg is érkezett, köszönöm! Csak pozitív!+++++++++++++++++++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Minden rendben volt.Megbízható,korrekt eladó.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
573054.Nikike7 (152) (Eladó)
Pozitív
2010.02.01. 12:05:57
160666269
Minden rendben ment,kedves,korrekt vásárló!++++++++++++:)
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Pontos,gyors megbízható,ajánlom mindenkinek!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Kedves és gyors eladó. A termék is jó. Köszönjük. Mindenkinek ajánlom!!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
:-)Minden rendben volt
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Minden rendben ment!!!+++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Az üzlet sikeresen lezárult!!!Köszönöm!!!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Minden rendben volt.Megbízható eladó. Ajánlom.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Pontos,megbízható eladó,a tranzakció lebonyolítása gyorsan ment!Ajánlom mindenkinek! Elégedett vagyok a termékkel is!Köszönöm!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Nagyon kedves, szívélyes, segítőkész eladó. Maximális pozitív!!!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
véletlenül licitáltam..Elnézést!!!+++de pozitiv mert megértö vaterás!!!+++++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
gyors,korrekt,megbízható! Mindenkinek ajánlom!!!! +++++++++++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
GJUDITKA11 (1438) (Vevő)
Pozitív
2010.01.18. 11:56:39
160577536
Remek partner, köszönetet!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Minden rendben ment!!!+++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
++++++++++Szuper gyors és korrekt üzletfél, köszönöm!!! Mindenkinek csak ajánlani tudom!!!!!+++++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
173745.sulujza (239) (Eladó)
Pozitív
2010.01.13. 07:49:48
160653348
minden rendben volt
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
A gyors lebonyolitás hive!!!pozitiv!!!+++csak ajánlani tudom!!!+++++++++++++++++++++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Megbizható partner,csak ajánlani tudom!!!+++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
