gpsdiszkont (13) 100% felhasználó összefoglaló oldala
Adott és kapott értékelések listája
minden ok volt,köszi szépen
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Rendben volt minden korrekt eladó!!!!!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az árut működés közben bemutatta, korrektül, gyorsan lebonyolítottuk az üzletet. Jó partner.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Minden rendben ment! Korrekt megbízható partner!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Amilyennek lennie kell. Köszönöm!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Minden rendben ment,ajánlom
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Korrekt, gyors partner.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.pozitiv
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.+++ Köszönöm a terméket a mai napon megkaptam. Az adásvételt gyorsan lebonyolítottuk! Tökéletesen működik a megrendelt termék. Bátran ajánlom mindenkinek az eladót!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Korrekt, gyors, pontos eladó, ajánlani tudom másoknak is.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Megbízható, korrekt segítőkész eladó +++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Korekt, megbízható partner.Csak ajánlani tudom.Minden rendben ment.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
gyors partner
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
carhifis (2199) (Eladó)
Semleges
2009.12.20. 22:07:17
159358108
Sajnos a külföldi tartózkodása miatt, illetve a családján belül-értelmes és belátható időn belül nem tudják átvenni a készüléket,(sebaj)de időben-korrektül jelezte ezt a helyzetet,semmi gond,majd legközelebb,ajánlom,mert korrekt partner
Másik fél: Minden rendeben,majd legközelebb, üdv
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
