noncsika23x (108) 95% felhasználó összefoglaló oldala
| Értékelés | Az utóbbi 7 napban |
Az utóbbi 30 napban |
Összesen | |
|---|---|---|---|---|
| Pozitív: | 0 | 0 | 114 | 122 adásvétel |
| Semleges: | 0 | 0 | 21 | 21 adásvétel |
| Negatív: | 0 | 0 | 6 | 6 adásvétel |
| Összesen: | 0 | 0 | 141 | 149 adásvétel |
| Az eladóként kapott 39 részletes értékelés átlaga | |
|---|---|
| A megvett termék |
|
| Kapcsolatfelvétel az Eladóval |
|
| A tranzakció lebonyolítása |
|
| Szállítás és csomagolás |
|
Adott és kapott értékelések listája
eldorado (1979) (Eladó)
Pozitív
2015.09.04. 22:18:10
2109485375
Minden rendben ment,korrekt gyors vásárló! A csomagot ma postáztam.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.k_hajnika (724) (Eladó)
Pozitív
2015.03.22. 11:45:42
2009090753
Minden rendben ment, köszönöm a vásárlást! :)
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Daragonebetti (1463) (Eladó)
Pozitív
2014.12.26. 10:00:47
2003622641
Minden rendben ment.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Minden rendben.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Minden rendben volt!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.jancsika072 (518) (Eladó)
Pozitív
2014.12.01. 19:24:10
2001823184
Gyors pontos megbízható vaterás csak ajánlani tudom.:)
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.szerszamok55 (2396) (Eladó)
Pozitív
2014.10.17. 07:33:25
1987222562
Minden OK,ajánlott vásárló.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Gyors, jó kapcsolattartó! max++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Minden ok ++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Henike89 (1106) (Eladó)
Pozitív
2014.08.15. 12:58:37
1944175844
Gyors pontos köszönöm a vásárlást.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Rendben és pontosan zajlott minden. Ajánlom másoknak is!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.viragmaci (572) (Eladó)
Pozitív
2014.08.12. 21:09:48
1928108939
Korrekt megbízható vásárló, másoknak is ajánlom! +++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
imocska_t (33) (Eladó)
Semleges
2014.07.03. 17:56:03
1923010415
Nagyon gyors, kedves vevő, ajánlom mindenkinek. A tranzakció előtt ellenőriztem a terméket és hibásnak találtam, melyről tájékoztattam a vevőt. Természetesen így nem adhattam át a terméket. Sajnálom, hogy nem jött létre az üzlet.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: Sajnos kiderült a termék tisztításánál, hogy hajszálrepedések vannak rajta, ezért nem felel meg a meghirdetett állapotnak.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
honda680 (6937) (Eladó)
Pozitív
2014.05.24. 19:44:04
1881865952
Minden rendben volt, megbízható vásárló. Köszönöm. +++++++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Az adás-vétel sikeresen lezajlott, csak ajánlani tudom!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
korrekt,megbizható!!!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
linajany1 (3661) (Eladó)
Semleges
2014.04.13. 16:10:32
1870470680
Az üzlet lebonyolítása flottul lezajlott,de a vevő lehetett volna korrektebb.Nagy csomag volt,így előre nem tudtam pontosan lemérni,és a postán derült ki,hogy nagyobb a súlya,mint amire én saccoltam.Ezt utólag megírtam a vevőnek,de semmi reakció nem jött rá.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Korrekt, gyors vaterás, mindenkinek ajánlom.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
szabotesok (719) (Eladó)
Pozitív
2014.02.18. 14:17:43
1857086198
Az összeg megérkezett. a terméket postáztam. Jó vásárló,ajánlom!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Hiába kerestem, e-mailekre nem válaszol.A megadott telefonszámon nem elérhető.Senkinek sem ajánlom!
Másik fél: Teljesen igaza van én nem értem rá.
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Korrekt partner, ajánlom+++!!!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Legkedvezobb (138) (Eladó)
Semleges
2013.12.13. 13:46:46
1798488980
A termék nem volt készleten.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: A termék nem volt készleten.Minden rendben ment, köszönöm.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Sajnos nem sikerült a kapcsolatfelvétel.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az adásvétel megtörtént. Minden rendben ment. Köszönöm a vásárlást.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.kicsibeber_v (377) (Eladó)
Pozitív
2013.08.19. 15:46:03
1784237390
Gyors, pontos, megbízható vevő!! Minden rendben ment, természetesen POZITÍV!!! :-) :-) :-) ++++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Az adás-vétel sajnos nem jött létre.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: ld. szöveges értékelésAz értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Hiába kerestem e-mail-on, nem válaszolt.A megadott telefonszám nem valós.Senkinek sem ajánlom!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
sumipeti85 (189) (Eladó)
Pozitív
2013.08.04. 07:49:02
1780816949
Korrekt partner, maximálisan elégedett vagyok. Sok ilyen ember kellene a Vaterára.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Lunabianca32 (207) (Eladó)
Semleges
2013.07.25. 22:29:51
1773474428
Az adásvétel rendben lezajlott. A vevő állítása szerint először nem tudta használni a kamerát, telepítőlemez hiányában, ami azért nem volt a csomagban, mert én úgy tudtam anélkül is múködőképes a kamera. Felajánlottam, hogy amennyiben nem tudják használni, küldjék vissza és visszaadom az árát, de a vásárló végül meg tudta oldani a kamera használatát. A bonyodalomért itt kérek elnézést még egyszer.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
xyberwolf (273) (Eladó)
Pozitív
2013.07.24. 11:23:55
1774415027
Minden rendben ment gyors korrekt vaterás
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
talpika999 (72) (Eladó)
Pozitív
2013.07.10. 14:49:19
1764541976
Kiváló partner,csak ajánlani tudom.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
IraNewble (111) (Eladó)
Pozitív
2013.06.21. 17:08:28
1766998382
Gyors, megbízható vaterás. Ajánlom mindenkinek!!!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
futkoso123 (11) (Vevő)
Semleges
2013.06.20. 18:12:11
1763161652
az eladó nem elérhető telefonon emailre 1 szer válaszolt,így nem tartok igényt a vásárolt termékre.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
laller761 (1684) (Eladó)
Semleges
2013.05.27. 15:30:21
1745843216
Majd legközelebb.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
korrekt vaterás ajánlom mindenkinek
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Minden rendben zajlott. Ajánlom mindenkinek.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
haraldseime (129) (Eladó)
Pozitív
2012.10.22. 22:01:25
1648750331
Minden Rendben volt. Köszi a vásárlást. +++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.denimboy_a (51) (Eladó)
Pozitív
2012.09.30. 11:36:17
1643001926
Minden rendben ment! Gyors vásárló! Csak ajánlani tudom!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Remek vevő! Ajánlom mindenkinek!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
jatekhaboru (3137) (Eladó)
Pozitív
2012.09.16. 18:35:58
1630448789
Minden a legnagyobb rendben ment, és nagyon gyorsan.Maximálisan megbízható, jó kapcsolattartó,határozott üzleti partner. Bátran ajánlom mindenkinek. 100%+++++++ +++ Köszönöm a vásárlást!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Korrekt partner, ajánlom.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Minden rendben volt!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Minden biztatóan indult, noncsika megadta a címét és kért egy bankszámlaszámot az utaláshoz. Aztán telt múlt az idő de csak nem utalt. Email megkeresésemre elmondta, hogy kiment a fejéből a dolog és nem tud utlni mert Hollandiában dolgozik. Újabb határidőben egyeztünk meg, de pénz ezután sem érkezett és többé már nem is válaszolt a megkereséseimre. Több mint egy hónap után sajnos negatívnak kell értékelnem az ügyet. Nem ajánlom senkinek!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.gyombike83 (107) (Vevő)
Negatív
2012.07.31. 19:56:17
1615524041
Senkinek nem ajánlom!!! Átvert hazudott becsapott. Ráadásul neki állt feljebb. csak egy idézet tőle: "Na már megint kezdődik" A termék ramaty állapotban érkezett hánykolódva a csomagban amit levélként adott fel a csomag helyett. Így anyagilag meglopott!!! ráadásul darabokra volt szedve. De velem melléfogott A mai nappal feljelentést tettem a Rendőrségen mert a pénzt nem utalta vissza. Az árú pedig egyáltalán nem felelt meg a leírtaknak!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Minden tökéletesen megfelelt, korrekt, megbízható eladó!!!!!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Nem jött létre az üzlet,nem tudtam megvenni az árut amit leütöttem,mert eltűnt az eladó ,rossz telefon számot adott meg,nem lehetett elérni,levelemre nem válaszolt,valótlan és hazug dolgokat írt le az értékelésnél.Megbízhatatlan,nagyon nem korrekt ember.nem szeretnék vele soha többet semmilyen kapcsolatba lépni.Senkinek nem ajánlom !!!!!!!!!!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Példás ügyfél. Bátran ajánlom !
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Értékelésem csakis NEGATÍV!!!A hangszórónak nevezett hulladék ugyan eljutott hozzám,de kilehet dobni!Jeleztem az eladónak de csak hitegetett...Felajánlottam saját költségemen visszapostázom ,cserébe az átutalt pénzért de nem válaszolt a mai napig sem.Számomra a "tranzakció" NEM JÖTT LÉTRE!!!Igazából nem értem ha a tranzakció létrejött de semmi sincs rendben, miért nem engedi a Vatera a negatívot???Mostanában divat lett a "NEM értek hozzá"..... Ez nem mentség semmire! NEM ajánlom senkinek!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
sajnos nem jött létre a tranzakció.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
