nananene (9) 100% felhasználó összefoglaló oldala
Adott és kapott értékelések listája
Korrekt, megbízható partner, mindenkinek szívesen ajánlom!!! :)
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Minden rendben ment volna, de sajnos késve küldték nekem is a garancialevelet, és a vevő már nem tudott várni tovább, mert ajándéknak szánta. Nagyon sajnálom, pozitívat érdemelt volna, de a rendszer csak a semleges véleményt engedte.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: Sajnos rajtam kívülálló ok miatt a garancia késve érkezett meg a készülékhez, így már nem kérte a terméket a vevő, mert ajándéknak szánta.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Varkonyi (3085) (Eladó)
Pozitív
2011.08.31. 19:38:41
1457436756
Minden rendben, köszönöm! Üdvözlettel: Varkonyi
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Varkonyi (3085) (Eladó)
Pozitív
2011.08.31. 19:38:40
1458471256
Minden rendben, köszönöm! Üdvözlettel: Varkonyi
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
makhajdaerika (169) (Eladó)
Semleges
2011.04.09. 22:28:55
1448210693
Rugalmas, gyors volt a vásárló, de emberileg semleges.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
fbalintd40 (47) (Eladó)
Pozitív
2011.02.20. 21:30:23
1439044105
Sikeres volt, ajánlom!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
evamari65 (46) (Eladó)
Semleges
2011.02.06. 10:41:11
1438510778
a termék a szállítás során sérült,ezért eladhatatlan állapotba került,nem tudtam a vásárló rendelkezésére bocsájtani.Ha az értékelés leadásánál lehetőséget kaptam volna a pozitív értékelés leadására,csakis ezt adtam volna a vevőnek,hiszen csak ajánlani tudom mindenkinek.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: a termék sérült a szállítás során,ezért nem kívántam eladni,becsapni a vásárlótAz értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
aaandrea_a (440) (Eladó)
Pozitív
2011.01.20. 14:17:26
1437910208
Kedves,gyors,megbízható vaterázó!Csak ajánlani tudom!Köszönöm a vásárlást!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
latermater (103) (Eladó)
Pozitív
2011.01.01. 14:54:48
189194443
Minden rendben ment köszönöm a vásárlást.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Korrekt vásárló
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Kedves,korrekt partner
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
bettike975 (481) (Eladó)
Pozitív
2010.12.16. 18:39:15
189053233
Kedves,megbízható és nagyon korrekt partner!Örülök hogy találkoztunk!Ajánlom másoknak is!!!!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
latermater (103) (Eladó)
Pozitív
2010.12.06. 13:32:13
185556820
Minden rendben történt csak ajánlani tudom.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Anita962_a (287) (Eladó)
Pozitív
2010.11.22. 12:33:57
186450135
Korrekt,megbízható partner,pozitív....
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Korrekt vevő, ajánlom mindenkinek.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
