pnzlfrnc (31) 87.8%
felhasználó összefoglaló oldala
Adott és kapott értékelések listája
10279249.niki243 (-1) (Vevő)
Negatív
2009.07.29. 11:18:14
656002467
A mai napig nem kaptam meg a terméket!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.doktorgambi (239) (Vevő)
Negatív
2009.07.25. 09:23:31
646529767
sajnos,sem a pénzem sem a megnyert árút nem kaptam vissza pedig többször írtam neki és kértem,lassan 2 hónapja ,szerintem elég türelmes voltam,kérlek legalább a posta költségem téítsd vissza!!!NEM AJÁNLOM AZ ELADÓT SENKINEK!!!!!!!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Nem volt tisztában a licitálás szabályaival! "Akkor licitálok,ha van rá pénzem"...ráadásul 250Ft-al kisebb licittel más elvitte volna.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Csaló, elutaltam a vételárat több mint egy honapja!Szégyeldmagad,tisztaszégyen vagy!!!!!!!!!!!!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Megkaptam a terméket, de nagyon sokat kellett rá várnom és a kommunikáció is nehézkes volt
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.2 hét alatt nem sikerült jelentkeznie a megvásárolt termékért, holott fizetési emlékeztetőt is küldtem.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.A ruhákkal ugyan meg vagyok elégedve, de az 1 hónap herce-hurca elkerülhető lett volna. Nem kellett volna hazudozni miért nem adja föl a csomagot. A héten megfenyegettem, hogy följelentem, erre 1 nap alatt megérkezett a cucc. Fenntartással
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.A ruhával ugyan meg vagyok elégedve, de az 1 hónap herce-hurca elkerülhető lett volna. Nem kellett volna hazudozni miért nem adja föl a csomagot. A héten megfenyegettem, hogy följelentem, erre 1 nap alatt megérkezett a cucc. Fenntartással!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.A ruhákkal ugyan meg vagyok elégedve, de az 1 hónap herce-hurca elkerülhető lett volna. Nem kellett volna hazudozni miért nem adja föl a csomagot. A héten megfenyegettem, hogy följelentem, erre 1 nap alatt megérkezett a cucc. Fenntartással
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Nagyon egyszerü, nem érkezett pénz, én feladtam. Mielött értékeltem volna, többször kerestem, válasz nuku, azt se tudom megkapta-e. Nehéz szivvel adom, teszveszes életem első negativja.....
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Nagyon egyszerü, nem érkezett pénz, én feladtam. Mielött értékeltem volna, többször kerestem, válasz nuku, azt se tudom megkapta-e. Nehéz szivvel adom, teszveszes életem első negativja.....
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Macko_Muki_Ur (19) (Vevő)
Pozitív
2009.06.26. 22:55:31
639658751
Minden rendben ment.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Macko_Muki_Ur (19) (Vevő)
Pozitív
2009.06.26. 22:55:31
639618185
Minden rendben ment.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Macko_Muki_Ur (19) (Vevő)
Pozitív
2009.06.26. 22:55:31
639636924
Minden rendben ment.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Macko_Muki_Ur (19) (Vevő)
Pozitív
2009.06.26. 22:55:31
639610780
Minden rendben ment.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Megbízható, korrekt eladó. Mindenkinek szívből ajánlom. Ma kaptam meg a csomagot, köszönöm a szép árut.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Már több, mint 2 hete, hogy elnyertem a z aukciót, és írtam neki e-mailt! Nem válaszolt, így írtam még egyet- küldtem sms-t is! Választ mai napig nem kaptam!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.2973378.bodgyo_t (252) (Vevő)
Pozitív
2009.06.15. 20:25:28
646531605
A vásárlás simán ment, segítőkész, korrekt eladó. Az aukció leírását viszont lehetne pontosítani, mivel a kis sapi nem olyan színű, mint a képen. Igaz, én sem kérdeztem rá. Összességében maga a lebonyolítás mindenképpen +++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Minden rendben zajlott .Korrekt eladó csak ajánlani tudom.++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Minden rendben ment.Kösz!!!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
kockagomboc (2783) (Vevő)
Pozitív
2009.06.11. 13:08:13
646533795
minden rendben++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
megkaptam a csomagot, szep termek, minden rendben ment, korrekt elado, ajanlom!+++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
czirjakne-2007 (756) (Vevő)
Pozitív
2009.06.10. 20:39:44
633430634
minden rendben ment. ajánlom
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
szomoru-nagyi (55) (Vevő)
Pozitív
2009.06.10. 16:36:05
646521644
A nyaklánc megérkezett, köszönöm. sok-sok ++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
kissnapocska (453) (Vevő)
Pozitív
2009.06.10. 14:19:17
627581456
Köszi, megkaptam! Isteni! Ajánlom mindenkinek, korrekt, megbízható eladó!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
licitarucira (405) (Vevő)
Pozitív
2009.06.10. 13:15:01
639748802
A csomag megérkezett, köszi az ajándékot is!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Gyors és jó kapcsolattartó partner.Köszönjük a másik pólót is.Mindenkinek ajánlom!!!!Maximálisan pozitív!!!!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
petisimi69_t (267) (Vevő)
Pozitív
2009.06.10. 09:58:40
639577455
Mindenkinek ajánlom. Csupa ++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
petisimi69_t (267) (Vevő)
Pozitív
2009.06.10. 09:58:40
639568651
Mindenkinek ajánlom. Csupa ++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
petisimi69_t (267) (Vevő)
Pozitív
2009.06.10. 09:58:39
639564004
Mindenkinek ajánlom. Csupa ++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Gyors, pontos, korrekt vásárló.++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Gyors, pontos vevő. Csak ajánlani tudom. ++++++++ Köszönöm a vásárlást!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Megbízható, kedves eladó. Ajánlom!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Jó eladó,mindenkinek ajánlom
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
valium-2008 (2299) (Vevő)
Pozitív
2009.05.23. 15:07:18
630119583
Megbízható, gyors, jó kapcsolattartó eladó! Szívből ajánlom! Köszönöm!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
farkaslorenzo_t (7) (Eladó)
Pozitív
2009.05.22. 12:00:43
623553403
minden rendben ment köszönöm
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
A rugi ideért, köszönöm szépen!!!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Minden rendben volt.Csak ajánlani tudom.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
krisztacica1 (679) (Vevő)
Pozitív
2009.05.19. 20:05:22
627287315
Korrekt,gyors eladó Ajánlom.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Fanni-kapitany (229) (Vevő)
Pozitív
2009.05.18. 23:25:25
623643231
A ruhák rendben megérkeztek, köszönöm szépen! +++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Köszönöm szépen , minden rendben és gyorsan ment, remélem tudunk még üzletelni! +++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Köszönöm szépen , minden rendben és gyorsan ment, remélem tudunk még üzletelni! +++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Köszönöm szépen , minden rendben és gyorsan ment, remélem tudunk még üzletelni! +++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
kiscsillag978 (650) (Vevő)
Pozitív
2009.05.18. 14:08:55
624834080
Gyors,megbízható eladó, szívből ajánlom. ++++++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
minden rendben ment mindenkinek ajánlom
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
bettinageorgina (76) (Vevő)
Pozitív
2009.05.15. 14:28:49
621178511
ajánlom mindenkinek.megbízható partner
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
13413017.piros1971 (7) (Vevő)
Pozitív
2009.05.12. 15:21:06
619120085
kedves elado.+++++++++++++++++++++++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Megbízható, gyors partner, szívből ajánlom mindenkinek!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Kriszti111Csabi (1821) (Vevő)
Pozitív
2009.05.11. 21:39:22
619154963
Megbizható,korrekt eladó.Ajánlom mindenkinek.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Kriszti111Csabi (1821) (Vevő)
Pozitív
2009.05.11. 21:34:47
621396708
Köszönöm a terméket.Ajánlom mindenkinek.Korrekt,gyors eladó.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
