buxika54 (18) 87.5% felhasználó összefoglaló oldala
Adott és kapott értékelések listája
csallai2 (1508) (Eladó)
Pozitív
2011.10.11. 17:06:47
1471645606
Minden rendben ment.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.andrea800606 (608) (Eladó)
Pozitív
2011.10.04. 09:02:26
1473317335
Nagyon megbízható és jó kapcsolattartó vásárló mindannak ellenére, hogy nem rögtön tudtuk az üzletet lebonyolítani, de a szólt (!!!) és igyekezett így is mihamarabb rendezni a megvásárolt árut! Szívből ajánlom mindenkinek!!!! Csupa +++++++++++++++++++++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.jbarbara78 (217) (Vevő)
Negatív
2011.09.22. 17:48:05
1475678990
Negatív.Miután elutaltam a vásárolt termék árát, utána közölte hogy nem tudja küldeni mert csomagolás közben megsérült. Ígérte, hogy visszautalja a vételárat, de ennek már jó néhány hete. Mindig átlátszó kifogásokkal jön, miért nincs még a pénz a számlámon.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.dorcsibaba10 (6) (Vevő)
Pozitív
2011.09.21. 16:28:40
1473479316
Megbizható,gyors eladó!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.penzugyek_t (1449) (Eladó)
Pozitív
2011.09.20. 19:40:00
1475061310
minden rendben történt nagyon megbízható vevő csak ajánlani tudom csak pozitív
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Sajnálom az értékelést, de sajnos nem fizetett és nem is jelentkezik.:(
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: Az árut elküldtem, de a vételárat nem kaptam meg. Közben itt is inaktív lett, emailre nem válaszol.1715251.Kitty000i (620) (Eladó)
Pozitív
2011.09.14. 16:08:30
1473942578
Az adás-vétel létrejött, minden rendben ment.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.1715251.Kitty000i (620) (Eladó)
Pozitív
2011.09.14. 16:08:30
1473325008
Az adás-vétel létrejött, minden rendben ment.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.korrekt +++++++++++++++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
littlest-shop (753) (Eladó)
Pozitív
2011.09.13. 16:11:56
1472319756
minden rendben zajlott,kedves ,gyors partner! csak ajánlani tudom! sok+++++++++++ köszönöm a vásárlást!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.1965813.ajandekkirakat (3145) (Eladó)
Pozitív
2011.09.13. 11:46:21
1474634345
Kedves, megbízható partner! Mindenkinek bátran ajánlom! Köszönöm! Remélem még találkozunk! +++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Gyors, pontos, korrekt, megbízható vevő! Mindenkinek ajánlom!!!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.eurokaliptusz (856) (Eladó)
Pozitív
2011.09.07. 14:10:28
1471116623
Nagyon kedves és gyors vásárló,mindenkinek ajánlom!+++++++++++++++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.ferencsakviki (498) (Eladó)
Pozitív
2011.09.06. 21:55:10
1473270195
minden rendben zajlott, ajánlom mindenkinek! köszönöm a vásárlást! termék a postán.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.19778089.AngelDiMaria (33) (Eladó)
Semleges
2011.09.02. 19:37:54
1473815570
?????????????????????????????
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Hiperkarma3 (1745) (Eladó)
Pozitív
2011.08.24. 12:05:07
1469996441
Minden rendben!!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
567999.maczi0 (235) (Eladó)
Pozitív
2011.08.20. 20:28:25
1472682970
Minden rendben volt,csak ajánlani tudom.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
minden rendben ment ,korrekt,gyors vásárló,ajánlom mindenkinek
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
78095.engel81 (260) (Eladó)
Pozitív
2011.08.10. 09:06:36
1467182701
minden rendben ment...
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
miszterze (245) (Eladó)
Pozitív
2011.08.07. 22:31:16
1469490058
Korrekt, megbízható partner. Minden a megbeszéltek szerint zajlott, csak ajánlani tudom. Csupa +++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
minden simán ment, kedves, megbízható vásárló, köszönöm
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
ladiszlo1228 (1483) (Eladó)
Semleges
2011.05.16. 14:55:57
1450083022
Vagy 4-szer ígérte, hogy utal egy hónap alatt!Hétfőn, a héten, aztán családikor, aztán pedig elutazott, na és persze a freemail is rossz volt közben! :-)A kórházról csak már az értékelésből értesültem! Jobban szerettem az őszinte embereket. 3-án jó volt még a naci, mostanra már kicsi? Nem ajánlom én sem!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Senkinek nem ajánlom!!!! Megkeresésem után állítólag utalt,de sajnos az utalás március vége óta nem érkezett meg a számlámra!!! Tök hülyének nézi az embert!!!(legalábbis engem) NEGATÍV!!!!!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
kiscsimbok_t (85) (Eladó)
Pozitív
2011.04.14. 10:53:22
1447338801
Minden rendben volt, megbízható vevő!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Minden rendben ment!!Sok+++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Minden rendben zajlott! Korrekt Vaterás, szívesen ajánlom másoknak is!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
1258840.savalemo_v (155) (Eladó)
Pozitív
2010.07.19. 07:03:51
175829080
100%+++++++++++++korrekt,ghyors ajánlom
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
1258840.savalemo_v (155) (Eladó)
Pozitív
2010.07.19. 07:02:44
175828844
100%++++++++gyors korrekt
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
