tike0917 (-2) 37.5% felhasználó összefoglaló oldala
Adott és kapott értékelések listája
Megnyertem egy Mayo övet, írtam neki rögtön, hogy küldjön számlaszámot, hogy át tudjam utalni, ezt elküldtem 2-szer is!A válasza az volt, hogy más többet ad érte, mint ahogy én megnyertem,neki adja el!Kár, hogy többet nem írhatok!!!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
6496010.bobesbobek17 (1988) (Vevő)
Negatív
2009.06.09. 14:45:28
617194651
A vételárat és az ajánlott postát több hete átutaltam neki, cipő sehol. Fel sem adta, vagy -legyünk optimisták- feladta, de a pk-et lenyelve simán küldte. Egyik sem dícséretes. És ne merj bosszú negatívozni, tudod hogy igazam van!!!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.11188178.zsu3323 (72) (Eladó)
Negatív
2009.06.07. 17:19:40
646029277
Fizetés emlékeztetöre nem válaszol, freemailre nem válaszol,fizetési határidön belül nem fizetett, a jutalék miatt NEGATIV
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
7396993.giganagy_t (11) (Eladó)
Negatív
2009.05.25. 12:39:04
625199148
Próbáltam több levéllel felvenni a kapcsolatot,de még arra sem méltat,hogy azt írja "meggondoltam magam"!Igaza van az előttem véleményezőnek!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Gyors, megbízható, jó kapcsolattartó, nagyon kedves, segítőkész partner! Bátran ajánlom mindenkinek!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Ma megkaptam a csomagot köszi! Minden rendben ment.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
7196691.kisgyerek0902 (76) (Vevő)
Pozitív
2009.05.13. 17:46:35
628290184
Korrekt partner, köszönöm!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Már '1hónapja szeretném kifizetni a felsőt de az utóbbi leveleimre nem is válaszol.Ha valamit nem akarsz eladni akkor ne hirdesd meg.nagyon -----
Másik fél: Ha nem akarnám eladni, akkor nem tenném fel.Te variáltál állandóan,most kell,most már nem kell, írsz sms-t valami oldalról, ami olvashatatlan.igazad van, könnyebb a másikat hibáztatni.. pfffffffffffffff
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
