1313226.monalisa001 (3) 61.54% felhasználó összefoglaló oldala
Adott és kapott értékelések listája
pequenina_a (354) (Eladó)
Semleges
2010.02.27. 16:42:07
161160379
semleges....
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.pequenina_a (354) (Eladó)
Semleges
2010.02.27. 16:41:43
161155582
semleges...
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.hegemonia_a (1877) (Eladó)
Negatív
2010.02.26. 09:12:31
161965145
3 hete vette meg a terméket, de még most sem fizetett, az emailjaimra nem válaszol. nem ajánlom senkinek.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Miramarlan (2654) (Eladó)
Semleges
2010.02.21. 18:37:48
161294288
Sajnos 2x is feleslegesen vittem el neki az árut a város másik felére :( Más biztosan negatívot adna, de mindegy, én azt bánom, hogy ennyit kellett várnom és nem mondta meg hogy mégsem kéri. Fél napot spórolhatott volna nekem egy "köszönöm, nem kérem"-mel.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.A vevő többszöri emailre sem jelentkezett. A vásárlás óta eltelt 1 hónap.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.A vevő személyesen akarta átvenni az árút, de csak ott ahol ő megjelölte, és az ő általa kikötött időpontban! Amikor nem tudtam úgy "ugrálni" ahogy ő azt gondolta, attól kedve nem is reagált, az e-mailre! Nem a vaterára való partner!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Minden oké.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.738331.zsokazita (486) (Eladó)
Negatív
2010.02.07. 08:27:14
160322818
Sajnálattal kell megállapítanom, hogy az adásvétel nem jött létre. Ilyen még nem fordult elő az eddigi eladásaim során. A vevő többszöri megkeresésre sem reagált a konkrét átadás-átvétel tekintetében. Az ilyen embernek nincs mit keresnie a vatera piacterén!! Mivel komolytalan, és csak játékszerként kezeli a licitálást senkinek nem ajánlom.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Ez az első negatív tapasztalatom, és nagyon csalódott vagyok. A hölgynek szinte házhoz szállítottam volna az árut, annyira nem volt képes, hogy felhívjon, nem jön oda a megbeszélt helyre. Mivel nagyon rendes vagyok, kapott egy második lehetőséget, akkor sem jelent meg. A telefont egyszer sem emelte fel és fel sem vette, sms-re nem válaszolt. Nem ajánlom senkinek:(
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Korrekt partner, bátran ajánlom!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
manocska555 (151) (Eladó)
Pozitív
2010.01.24. 11:03:21
159650565
Megbízható, korrekt partner! Ajánlom mindenkinek!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
403208.Bullet03 (47) (Eladó)
Semleges
2010.01.21. 07:57:13
159046867
Sajnálom, amiért nem jött létre az üzlet.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Kedves, megbízható vaterás! :) Köszönöm! Csak ajánlani tudom! ++++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
KelemenLeon (572) (Eladó)
Pozitív
2010.01.19. 17:17:51
159750518
minden rendben volt
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Minden rendben ment. Köszönöm, ajánlom. +++++. A csomi úton.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
732968.norelle19 (339) (Eladó)
Semleges
2010.01.15. 14:15:53
160143667
Nem tudom mi történt. Az elküldött e-maileket a postafiók visszadobta! Sajnos így nem jött létre az adásvétel.
Másik fél: Szia!
Mikor küldöd a számlaszámot?szeretném átvenni végre a terméket!!!
vincent5_a (479) (Eladó)
Pozitív
2010.01.14. 12:38:07
159410027
Kedves, gyors, megbízható partner! Köszönöm a vásárlást! Ajánlom és visszavárom!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
hangocska01_a (373) (Eladó)
Pozitív
2010.01.12. 21:58:42
160221168
korekt kimagasló prtner ajánlom mindenkinek++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
