malacka41_v (5) 85.71% felhasználó összefoglaló oldala
Adott és kapott értékelések listája
Apucikedvence79 (1226) (Eladó)
Pozitív
2013.08.16. 18:18:51
1789613168
minden rendben ment, ajánlom!++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
qualitet777 (326) (Eladó)
Semleges
2010.11.21. 18:04:32
183575173
véletlenül licitált. átvette volna, de nem tudtuk összehozni a távolság és az elfoglaltság miatt.csak semlegest engedélyez ebben az esetben a vatera. +
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Kiváló vaterás!!!Mindenkinek szívből ajánlom!!! Köszönöm!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.gabitoth000 (1321) (Eladó)
Negatív
2010.05.22. 10:51:48
167720282
Nagyon sajnálom, hogy az adásvétel nem jött létre. Igazából én mindent megtettem hogy létrejöjjön. 2010 Április 9-e óta ----másfél hónapja----nem utalta át a termék vételárát. Sajnos tovább nem tudok várni. Többszörösen irtam levelet 3x telefonáltam. Nem igazán értem, aki nem tudja rendezni az anyagiakat v. probléma van az utalással miért licitál v. miért nem közli az eladóval hogy az adás-vétel nem jön létre. Sajnálom hogy igy alakult :(
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.xenonbulb (2669) (Eladó)
Pozitív
2010.03.13. 18:33:54
162349544
Ajánlom mindenkinek!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
91030.Szuzann_a (3349) (Eladó)
Pozitív
2010.03.02. 10:07:33
163185169
Minden ok,Köszi!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Kedves, megbízható, gyors partner! Szívből ajánlom másoknak is, és köszönöm a vásárlást! ++++++++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
AZ ADÁSVÉTELLEL MINDEN RENDBEN VOLT. aJÁNLOM!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
