13332404.rapatti15 (2) 62.5% felhasználó összefoglaló oldala
Adott és kapott értékelések listája
sipcsont74 (654) (Eladó)
Semleges
2012.02.21. 10:52:47
1511098478
A vevő nem tudta kifizetni a terméket.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: A vevő nem tudta kifizetni a terméketSajnos, kommunikáció teljes hiánya. Nem reagált a megkereséseimre.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.cipoprofil (535) (Eladó)
Pozitív
2011.12.16. 12:28:16
1511373959
Megbizható,korrekt Vateras. Ajánlom!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.emese1979 (2335) (Eladó)
Negatív
2011.12.14. 12:39:52
1505624249
A vásárlás óta eltelt 3 hét, nem jelentkezett az áruért, e-mailre nem válaszol... Nem értem, minek kell más idejével szórakozni, ha nem kéri a terméket, minek kell leütni?
Másik fél: Nem igaz nem kereset sehogy egyedül ma hivott fel amig én szinte minden nap kerestem és soha nem vete fel a telefont!!!
Dina033_t (2498) (Eladó)
Negatív
2011.12.08. 10:58:44
1511200784
A vevő nem vette át a megnyert terméket.
Másik fél: Nem fogok egy olyan terméket elhozni ami kicsi!!!! Főleg azok után hogy egyből azzal fenyeget hogy negatívot fog adni
marcsika011 (801) (Eladó)
Pozitív
2011.12.06. 13:21:21
1510232861
minden rendben volt a terméket átvették mindenkinek ajánlom pozitív++++++++++++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Mindenelado215 (5957) (Eladó)
Pozitív
2011.10.11. 19:31:30
1484770550
Minden rendben, a megbeszéltek szerint történt. Megbízható, gyors, pontos partner.Köszönöm a vásárlást! Ajánlom másoknak is! +++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Nagyon kedves, gyors és megbízható partner. Minden rendben zajlott. Csak ajánlani tudom! Köszönöm a vásárlást! :)
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Minden rendben ment :)
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Minden rendben ment :)
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Minden rendben ment :)
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Minden rendben ment :)
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Valentino_a (1829) (Eladó)
Semleges
2011.04.10. 20:23:01
1447221998
Kedves vaterás,de sajnos a bojler szállítását nem tudtuk egyeztetni
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: A szállítást nehéz volt egyeztetni.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Az én hibámból nem jött létre.Az árút pont eladtam máshonnan érkezőnek.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: Az árút eladtuk pont a leszedését akartam amikór le lett ütve.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
