gabriti10 (4) 100% felhasználó összefoglaló oldala
100% pozitív visszajelzés
(4 Felhasználó adta)
Lakhely: Debrecen
Regisztráció dátuma: 2010.01.19.
Utolsó belépés: 2010.04.16. 15:10
Inaktív!
Nem vagy bejelentkezve
A funkció használatához jelentkezz be, vagy regisztrálj.
Adott és kapott értékelések listája
Az eladó sem a vaterán sem e-mailban nem válaszolt a kérdésemre. Nem reagált e-mailban történő megkeresésemre.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Rendben volt minden, ajánlom más vevőknek is.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Megbízható, korrekt partner. Ajánlom másoknak is!!!!!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Nagyon szép terméket kaptam, korrekt áron és gyorsan!!! Az eladót csak ajánlani tudom és nagyon köszönöm, fiam nevében (is), aki már holnap ezt akarja viselni!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Minden rendben zajlott, a megbeszélt időben jelentkezett az áruért.Ajánlom mindenkinek!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
