1337443.vbmezek (22) 95.83% felhasználó összefoglaló oldala
Adott és kapott értékelések listája
nem jött létre tranzakció
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Gyors és megbízható !!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.
Minden rendben volt.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Megbízható partner! AJÁNLOM MINDENKINEK!!+++++++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.adammo11_a (182) (Vevő)
Semleges
2010.03.09. 20:05:19
161897638
Bár az óra gyönyörű és rugalmas volt az eladó és gyors is a termékkel kapcsolatban van egy apró probléma... nem csak egy apró repedés van az órán hanem nem is működik... de az árát még így is megérte!!!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Minden rendben zajlott
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Minden rendben volt!Ajánlom!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Minden rendben ment!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Minden rendben ment!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Nagyon kedves,korrekt,türelmes eladó! Csakis ajánlom!:))) Max.+++++++++++++++++++++++++++++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Nagyon kedves,korrekt,türelmes eladó! Csakis ajánlom!:))) Max.+++++++++++++++++++++++++++++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Nagyon kedves,korrekt,türelmes eladó! Csakis ajánlom!:))) Max.+++++++++++++++++++++++++++++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Nagyon kedves,korrekt,türelmes eladó! Csakis ajánlom!:))) Max.+++++++++++++++++++++++++++++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.oxfordcircus (265) (Vevő)
Negatív
2010.03.02. 08:26:33
162705517
Banki átutalással történő fizetés után 3 héttel még nem érkezett meg a termék. A megadott telefonszámon az eladó nem elérhető. Az utolsó számon kérő email-re már nem jött válasz. Nem ajánlom ezt a partnert senkinek.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.orangutan555 (56) (Vevő)
Pozitív
2010.02.25. 18:36:23
161901679
Korrekt üzleti partner!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Az üzlet sikeresen létrejött!Korrekt eladó!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Gyors, korrekt partner. Ajánlom.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Gyors, korrekt partner. Ajánlom
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Korrekt, megbízható. Ajánlom!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Minden rendben ment. Ajánlom!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.korrekt , gyors partner, kiváló termékkel, csak ajánlani tudom.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Gyors, Korrekt, megbízható! Ajánlom mindenkinek!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.korrekt vaterás
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.minden OK !!csak ajánlani tudom ,preciz !!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.++++++++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Minden rendben volt, jó vaterás!++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Pontos,korrekt. Ajánlom mindenkinek!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Gyors, megbízható! A termék pontosan megfelet a leírásnak. AAA+++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
rugalmas, kedves, ajánlani tudom csak. köszönöm
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Minden rendben volt! Köszönöm a vásárlást!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Mindenkinek ajánlom, korrekt ügymenet volt :)
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Korrekt megbízható vaterás! Kitűnő, új terméket kaptam nagyon jó áron! Csak ajánlani tudom! + + +
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Nagyon szép pulóver. Korrekt eladó!!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
