dobro76 (1) 66.67% felhasználó összefoglaló oldala
Adott és kapott értékelések listája
N E G A T Í V, SENKINEK SEM AJÁNLOM! Megkapta a terméket, kifizetni viszont nem hajlandó. Úgy látom másnak is volt vele már gondja, hogy büdös neki az utalás. Először mellébeszél telefonon, aztán már nem válaszol az elküdött SMS-re és e-mailre sem. Tanulság: nem szabad jóindulatúan előre postázni a terméket, még kis érték esetén sem, mert vannak itt tisztességtelen, megbízhatatlan emberek, ha szerencsére nem is sokan. Mindenki kerülje el ezt az embert nagy ívben.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Minden a legnagyobb rendben ment, köszönöm a vásárlást!+++++++++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
74rozsaszal (1859) (Eladó)
Semleges
2016.07.04. 00:23:29
2270261162
a vevő leütötte a terméket utalásos fizetési móddal, majd miután közöltem, hogy csak is ezzel a fizetési móddal küldöm a terméket ahogy leütötte, vissza sem írt. Valami fehérváron szerette volna átvenni..
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Megbízható, korrekt, kommunikatív Partner.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
