krisztike1992 (16) 94.44% felhasználó összefoglaló oldala
Adott és kapott értékelések listája
Minden rendben ment, köszönöm a vásárlást!+++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Pilinyi20 (229) (Eladó)
Pozitív
2016.08.17. 10:04:18
2201691047
Köszönöm a vásárlást.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Multikisgep (8562) (Eladó)
Pozitív
2016.01.25. 09:39:55
2182610633
Minden rendben zajlott, remek partner, köszönjük a vásárlást!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Multikisgep (8562) (Eladó)
Pozitív
2016.01.25. 09:39:55
2173861376
Minden rendben zajlott, remek partner, köszönjük a vásárlást!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.1996057.zhonym (561) (Eladó)
Pozitív
2013.09.10. 18:48:29
1786718885
Miden rendben ment, kitűnő vásárló, csak is ajánlani tudom.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Minden rendben, jó és türelmes vaterás!!! CSUPA +++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Lego55GYM (469) (Eladó)
Pozitív
2013.06.21. 14:44:36
1748984195
Gyors, pontos utalás! Minden rendben ment! Csak ajánlani tudom! Bár mindenki ilyen lenne...
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
gumipapa120 (265) (Eladó)
Pozitív
2013.05.28. 07:19:03
1749927494
Minden OK.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Köszönöm a vásárlásod!!!Sok+++++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Köszönöm a vásárlásod!!!Sok+++++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Köszönöm a vásárlásod!!!Sok+++++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Köszönöm a vásárlásod!!!Sok+++++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Köszönöm a vásárlásod!!!Sok+++++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Korrekt,gyors,megbízható partner. Mindenkinek ajánlom. Kiváló VATERÁS. Köszönöm a vásárlást és a bizalmat! +++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Korrekt,gyors,megbízható partner. Mindenkinek ajánlom. Kiváló VATERÁS. Köszönöm a vásárlást és a bizalmat! +++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Korrekt,gyors,megbízható partner. Mindenkinek ajánlom. Kiváló VATERÁS. Köszönöm a vásárlást és a bizalmat! +++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Minden rendben ment, korrekt partner. Ajánlom mindenkinek!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Minden rendben lezajlott. Bátran ajánlom!!!Cak is +++++ !!!!!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
lokit_2008 (146) (Eladó)
Pozitív
2010.12.21. 14:24:46
1365527360
Gyors, pontos vevő. Csak ajánlani tudom. Csupa+++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Pontos, gyors, megbízható , csakis pozitív
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Pontos, megbízható, csakis pozitív.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
szutslaci00 (680) (Eladó)
Pozitív
2010.11.23. 21:36:47
1325156976
Gyors, megbízható, remek partner. Köszönöm.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Pontos, megbízható partner, bátran ajánlom. Minden rendben volt, köszönöm.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.aranykarcsi (1441) (Eladó)
Pozitív
2010.02.03. 07:49:09
890615681
Kiváló üzleti partner. Ajánlom mindenkinek!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.A vevő felhívott, de "nem olvasta el a hirdetés szövegét" ő azt gondolta, hogy 1 Ft-ért vett egy autót. Az adás-vétel nem jött létre. - én nem engedném a gyerekemet a gép elé...
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Bár az adásvétel nem jött létre, korrekt, kedves és jó kapcsolattartó! Sok sikert a teszveszeléshez! Bátran ajánlom!++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.