evcsi101010 (-3) 20%
felhasználó összefoglaló oldala
Adott és kapott értékelések listája
Válaszra sem méltat!!!!! NEGATÍV!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.A "vevő" minden adata hamis és nem is létezik: címe, telefonja és mailcíme is. Nem is jelentkezett. Igaz csak 3 nap telt el a "vásárlása" óta, de ez NEGATÍV. Ha mégis meggondolja magát és jelentkezik, megbeszéljük. :DDD
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Minden rendben zajlott! Köszönöm
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Komolyan mondom megáll az eszem! Én vagyok a megbízhatatlan!? Nem képes egy magyar mondatot értelmezni, azt sem tudja mire licitál, negatívat ad, mert ő maga agyatlan....remélem kizárják mihamarabb és nem bosszant másokat!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Nikoletta3721 (544) (Eladó)
Negatív
2009.04.30. 12:49:37
605693650
Nálam 5 nap a fizetési határidő ahogy ez az emailben is szerepelt amit kaptál! Ennek ellenére 2 hetet vártam a nagy semmire!!! Nem fizetek jutalékot az ilyen megbízhatatlan emberek miatt! SENKINEK NEM AJÁNLOM!!!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.