handi918 (-17) 32.65% felhasználó összefoglaló oldala
Adott és kapott értékelések listája
Sajnálom, de pénzt azóta sem kaptam. Ez negatív!!!!!!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Sajnos nekem sem fizetett, nem is válaszol. :(
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Sajnos csak ígéretet kaptam az utalásra. Sajnálom.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.kakukkmadarka (831) (Eladó)
Negatív
2009.07.22. 13:21:16
651741498
Ígéret volt - de Levélre nem válaszol ... hm.... hát ez se tud több lenni mint nega :( én kérek elnézést!!!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.csendes67 (1051) (Eladó)
Negatív
2009.07.21. 19:58:20
662323446
Többszöri megkeresésre sem fizetett,igérni igérte,de sajnálom, ez negatív
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Nem jelentkezik a csomagért amit megnyert,megbízhatatlan!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Csatlakozom a többiekhez..... :(
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.kutiheni0814 (2066) (Eladó)
Negatív
2009.07.17. 20:48:18
660323091
Szintén 1 hónapja nem fizetett, levelet küldtem, fizetési emlékeztetőt. Nem nagy összeg 1 és 2 forint a két termékért. Nem értem a taktikáját. ----------
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.kutiheni0814 (2066) (Eladó)
Negatív
2009.07.17. 20:47:12
660544820
1 hónapja nem fizetett, e-mailt, fizetési felszólítást küldtem. Arra reagált, hogy fizet, de ennek már kb. 2 hete. 1-2 Ft-os termékekről van szó, akkor minek licitál. -------------
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Sajnos én elküldtem neki a felsőt és nem fizette ki.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Többszöri megkeresésre sem reagált. Sajnálom, de ez negatív.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Negatív, nem jelentkezett.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Nem jelenkezett,nem válaszol,ez negatív.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Nem jelentkezett,nem válaszol,ez negatív.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.bolyhostopi (1045) (Eladó)
Negatív
2009.07.15. 15:10:26
659493194
Nem jelentkezett a termékért.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.klarisz69_v (928) (Eladó)
Negatív
2009.07.14. 21:45:50
665287570
Állitólagos utalására 2 hete várok, ennyi, nem kéne licitálgatni, ha nem veszed komolyan, ez nem ovisjáték. 1 ft-os termék volt. Csakis negatív!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Sajnos több levelemre sem reagált,hogy mikor szertné rendezni a dolgokat!Én türelmesen hetekig vártam,de itt a türelmem vége!!!!!!---------
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.mikemelinda (1232) (Eladó)
Negatív
2009.07.14. 07:02:44
666325981
Nem reagál semmire!Fája szívem,hogy NEGÁT kell adnom,a jutalék visszatérítés miatt teszem!Bocs!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.6758738.agnes7219 (1325) (Eladó)
Negatív
2009.07.13. 19:59:37
656540507
Fizetési emlékeztetőre levelekre nem reagál. nem ajánlom
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Sajnos nem reagál semmire már két hete.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.SZERINTEM ELÉG SOKÁIG HITEGETTÉL!!!!!! SAJNÁLOM ÉN NEM IROK TÖBBET EZEK UTÁNN!! NEM NAGY ÖSSZEGRŐL VAN SZÓ DE EZT NEM SZERETEM HA VALAKI NME VÁSÁROLJA MEG AMIT MEGNYER!!!!!!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.mosoly2006 (681) (Eladó)
Pozitív
2009.07.07. 09:44:35
659450999
SAJNÁLOM, NEM JELENTKEZIK, ÉN VÁRTAM DE HIÁBA, NEM AJÁNLOM SENKINEK
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.6604416.Jimmy-306 (69) (Eladó)
Semleges
2009.07.06. 15:00:47
666140914
Sajnos nem jött létre az adásvétel.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.katuska78 (3197) (Eladó)
Negatív
2009.07.06. 13:32:04
654041209
nálam negatív
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.katuska78 (3197) (Eladó)
Negatív
2009.07.06. 13:28:33
652310541
sajnálom de nem könyörgök senkinek hogy vegye át a megnyert terméket nálam is negatív
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.nehéz lenne írni egy emailt,hogy nem kell a termék?Ingyen van
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Nem jelentkezik-
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.13542126.nyulzsiraf (156) (Eladó)
Negatív
2009.07.05. 10:50:14
652755829
Többszöri kapcsolatfelvételemre csak néha válaszolt. Felajánlottam , hogy fizethet később is, csak szóljon. Állítólag már elutalta 06.26-án, de még mindig semmi. 07.02-én mikor rákérdeztem, kiderült, hogy mégsem utalt. Elég volt.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.12246175.csajszik1 (36) (Eladó)
Negatív
2009.07.05. 08:27:43
658177978
sajnálom a vevő semmire ,nem reagál ..
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.12246175.csajszik1 (36) (Eladó)
Negatív
2009.07.05. 08:25:48
658182292
levélre sem reagál
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Sajnálom, a vevő egyáltalán nem jelentkezik, felesleges várnom.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Szerintem nem komoly,fizetési emlékeztetőre se reagált.Semmi kapcsolat felvételre nem válaszol,talán vásárolni se szeretett volna csak úgy licitált!Most nem volt szerencsénk egymáshoz szerintem felesleges tovább várnom.Megbízhatatlan
Másik fél: Elnézésedet kérem, de megirtam,hogy személyesen szeretném átvenni.Irtad,hogy előzetes egyeztetés alapján megoldható.Kértelek,hogy ird meg, mikor hol.Azóta várok, hogy megird,hol tudom átvenni.Igazad van, felesleges várni tovább.
Itt nem az érték a lényeges hanem hogy semmire nem reagál!Küldtem emlékeztetőt arra se jött válasz,úgy gondolom értelme nincs várni!Nem ajánlom az üzletet vele mert megbízhatatlan!Szerintem nem is akart vásárolni.1ft-os termék volt
Másik fél: Inkább nem is irok semmit.......
gyors, preciz vásárló, bátran ajánlom. Köszönöm a vásárlást.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
10005141.anitas16_t (571) (Eladó)
Pozitív
2009.06.27. 07:58:41
659674594
Minden rendben ment, nyugodt szívvel ajánlom. Megbízható partner.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Az aukcióm május 16.-án ,hogy lejárt,a vevő azóta sem jelentkezett a termékért,sőt levelemre/fizetési felszólításomra sem reagál,így csatlakozom az előttem szólókhoz,miszerint ez NEGATÍV!:(
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.PONTOS,MEGBÍZHATÓ TESZES VEVŐ AJÁNLOM MINDENKINEK.++++++++++++++++++++++!!!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
knehanita1 (338) (Eladó)
Negatív
2009.06.25. 09:18:53
626661530
Sokszori figyelmeztetésem ellenére sem fizetett!!Válaszolni válaszolt néha ezzel nem volt gond!De azt állította feladta a férje a pénzt,ami 1 hónap alatt nem ért ide!Nem tudom hová küldte?!NEM AJÁNLOM!NEGATÍV---------------------------
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Gyors, megbízható vásárló, csak ajánlani tudom:O)
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Gyors, korrekt megbízható partner!! Csak ++++++++++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Gyors, megbízható vásárló, bátran ajánlom mindenkinek:O)
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Gyors, megbízható vásárló, bátran ajánlom mindenkinek:O)
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Gyors, megbízható vásárló, bátran ajánlom mindenkinek:O)
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
toth1976_viki (1262) (Eladó)
Pozitív
2009.06.17. 21:25:30
632120187
Én köszönöm a vásárlást, használjátok egészséggel a pólókat!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
krisztinek (873) (Eladó)
Negatív
2009.06.17. 14:40:36
636474735
Az aukció holnap lesz 3 hete,hogy lejárt,a vevő azóta sem jelentkezett a termékért,sőt levelemre/fizetési felszólításomra sem reagál,így csatlakozom az előttem szólókhoz,miszerint ez NEGATÍV!:(
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Sajnos, at adás-vétel nem történt meg. Hiába kerestem meg a vevőt, többször kérte a türelmemet, de sajnos, már egy hónapja várok. Ne haragudj.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.BRIDZSITT1 (362) (Eladó)
Negatív
2009.06.16. 09:19:53
636241640
TÖBBSZÖRI MEGKERESÉSEMRE SEM JELENTKEZETT,TÖBB MINT 2 HÉTIG.SZERINTEM ENNYI IDŐ ELÉG 1 LEVÉLRE!SŐT....NEGATÍV
Másik fél: Ha megnézed az eddigi, igaz nem sok értékelésemet, mindenkinél jelentkeztem, sőt elég gyorsan fizettem is,max.ha valami közbejött csusztam.Neked is irtam, nem igazán válaszolgattál.De ne aggódj te pozitiv értékelést kapsz.
Kedves, korrekt Partner! Szívből ajánlom mindenkinek!!! ++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Azt hiszem, eleget vártam.... hat hét, és a levelek sem voltak elegek, sajnálom, de ez negatív!!!!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Minden rendben ment,Köszi!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
