Anacs22 (5) 85.71% felhasználó összefoglaló oldala
Adott és kapott értékelések listája
Minden rendben lezajlott! köszönöm!!:-)
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
corvinmarcus (85) (Eladó)
Pozitív
2011.07.07. 14:41:24
1461520299
Gyors, pontos, korrekt vevő. Csak ajánlani tudom.++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Shardaukar (596) (Eladó)
Pozitív
2011.02.01. 18:11:18
1438658252
Korrekt, pontos, ajánlom!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Korrekt, pontos, megbízható, kedves partner, ajánlom !!!!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
suzukibonto (4987) (Eladó)
Pozitív
2010.08.12. 11:56:36
174805946
Korrekt partner, ajánlom mindenkinek! +++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Gyors, megbízható vásárló, csak ajánlani tudom!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.konyvliget (267) (Eladó)
Negatív
2010.04.28. 08:30:25
167945969
Komolytalan vevő! A telefonos megkereséskor csak nyöszörgött, hogy nincs miből kifizetni a megrendelt terméket, csak akkor, ha majd pénze lesz valamiből. Licitálni akkor szoktunk, ha át is tudjuk venni az árut!!!!
Másik fél: Az eladónak maximálisan igaza van, sajnos nem tudtam kifizetni a termékeit, amikre licitáltam.
Nem úgy jöttek össze a dolgok, ahogy számíottam...sajnálom!
konyvliget (267) (Eladó)
Negatív
2010.04.28. 08:30:02
168094517
Komolytalan vevő! A telefonos megkereséskor csak nyöszörgött, hogy nincs miből kifizetni a megrendelt terméket, csak akkor, ha majd pénze lesz valamiből. Licitálni akkor szoktunk, ha át is tudjuk venni az árut!!!!
Másik fél: Az eladónak maximálisan igaza van, sajnos nem tudtam kifizetni a termékeit, amikre licitáltam.
Nem úgy jöttek össze a dolgok, ahogy számíottam...sajnálom!
konyvliget (267) (Eladó)
Negatív
2010.04.28. 08:29:39
168094518
Komolytalan vevő! A telefonos megkereséskor csak nyöszörgött, hogy nincs miből kifizetni a megrendelt terméket, csak akkor, ha majd pénze lesz valamiből. Licitálni akkor szoktunk, ha át is tudjuk venni az árut!!!!
Másik fél: Az eladónak maximálisan igaza van, sajnos nem tudtam kifizetni a termékeit, amikre licitáltam.
Nem úgy jöttek össze a dolgok, ahogy számíottam...sajnálom!
konyvliget (267) (Eladó)
Negatív
2010.04.28. 08:29:12
167230310
Komolytalan vevő! A telefonos megkereséskor csak nyöszörgött, hogy nincs miből kifizetni a megrendelt terméket, csak akkor, ha majd pénze lesz valamiből. Licitálni akkor szoktunk, ha át is tudjuk venni az árut!!!!
Másik fél: Az eladónak maximálisan igaza van, sajnos nem tudtam kifizetni a termékeit, amikre licitáltam.
Nem úgy jöttek össze a dolgok, ahogy számíottam...sajnálom!
