ibiabc (1) 66.67% felhasználó összefoglaló oldala
Adott és kapott értékelések listája
Több alkalommal is felhívtam és e mailben is beszéltünk minden alkalommal megígérte hogy eljön mert kell neki az árú de nem jött érte. Később azt ígérte hogy elutalja a pénzt de ez sem történt meg. 2 hónapot vártam úgy gondolom eléggé türelmes voltam. Szerintem abszolút megbízhatatlan a hölgy.
Másik fél: Több rendelésem is volt itt a vaterán és soha semmi probléma nem történt!!!!!!Az embernek lehetnek magán jellegű problémái is ami nem tartozik másra,nem kell rögtön ismeretlenül megbízhatatlannak nyílvánítani valakit!Amúgy meg 5000 ft üzemanyag pénz ha én mentem volna érte!Hol érte volna ez meg nekem?
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
19167051.Princessa144 (66) (Eladó)
Pozitív
2012.04.15. 21:25:24
1573236815
Kedves, szimpatikus, korrekt vásárló. Mindenkinek ajánlom. ++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.antonio894 (356) (Eladó)
Pozitív
2010.02.21. 14:38:03
161281288
Minden rendben ment. Bátran ajánlom!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
