menedzs_t (1) 66.67% felhasználó összefoglaló oldala
66.67% pozitív visszajelzés
(2 Felhasználó adta)
Lakhely: Szombathely
Regisztráció dátuma: 2009.05.10.
Utolsó belépés: 2026.06.16. 15:18
Ellenőrzött felhasználó!
Adott és kapott értékelések listája
Minden rendben ment, köszönöm!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Többszöri megkeresésemre sem reagált az "úr", négy hét nem volt elég hogy jelentkezzen a termékért. Azt meg végképp nem várom meg hogy a Vatera jutalékát is ki kelljen fizetnem a 30. napon, miatta a semmire. Mindemellett egy hónapig másnak se tudtam eladásra felkínálni a terméket, pedig lehet hogy már rég megvették volna. Nem értem, miért jó mások pénzével játszadozni?!?
Másik fél: Kedves eladó. Október 4. Én írtam és kérdeztem meg az adatokat. Azóta választ nem kaptam. Úgyhogy először a saját hazájában nézzen körbe.
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Korrekt, megbízható vásárló!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
