13650746.ddk24 (-9) 26.32% felhasználó összefoglaló oldala
Adott és kapott értékelések listája
Nem válaszolt, nem jelentkezet. Nem hagyott más választást. Sajnálom.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.NEM ajánlom senkinek, 2 hét óta csak vártam!!!!!-------------------------------
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Nem fizetett.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Nem válaszolt az e-mailemre, pedig több mint 2 hetet vártam! Sajnálom!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.az üzlet nem jött létre ,,,nem utalja a pénzt.. már így is sokat vártam. nem ajánlom.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.NEM REAGÁL SEMMIRE
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.adristvan_t (566) (Eladó)
Negatív
2009.06.07. 11:19:59
636387841
Nagyon nem ajánlom.Link megbizhatatlan!!!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.adristvan_t (566) (Eladó)
Negatív
2009.06.07. 11:16:48
635074014
Többször küldtem neki emailt az átvétellel kapcsolatban,de a terméket nem vette át.Ki kellene tiltani 9 negatívval!!!Nagyon nem ajánlom!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.berlingo80 (336) (Eladó)
Negatív
2009.06.07. 08:59:58
633426017
Sajnos a vevő a megkereséseimre nem reagált, az árut nem vette át! Nem ajánlom!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Állítólag családi okok miatt nem tud/akar most fizetni,csak akkor nem értem mér licitált,mert másnak meg szüksége lett volna rá.Nem ajánlom senkinek!Nem értem ilyen felhasználókat mér nem törölnek a tesz-veszről....?????
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.12606187.tacsyboy (9) (Eladó)
Pozitív
2009.06.04. 10:40:11
632463612
vártam a pénzt.Sajnos nem jött.Hát ez van.Ijra van hirdetve.Én ezért nem adok semleges értékelést mint egyes ku....k.Nah mind1.Köszi a vásárlást azért.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Kössz, de máskor inkább ne...
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Kössz, de máskor inkább ne...
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Nem stabil vásárló. Az e-mailamre 1hét után írt, hogy még egy hetet kér, s akkor tud fizetni. Sajnos az újabb 1hét után sem fizetett. Ekkor már az e-maileimre sem válaszolt. Az addig eltelt 2hét alatt viszont licitált és vásárolt!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.nagyon megbizhato pertnar legysz majd ertekelj
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az áruért nem jelentkezett,megkeresés után sem.Nem ajánlom senkinek!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Megbízhatatlan, sunyi ember! Semmi jelet nem adott magáról, több mint 10 napot vártam rá, többszöri megkeresésre sem reagált! NEGATÍV!!!!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.monika054 (1383) (Eladó)
Negatív
2009.05.26. 17:40:04
631284688
Nem beszélte meg velem az aukció ideje alatt,hogy megfelelő lenne e részemre a késedelmes fizetés!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Buddha_100 (348) (Eladó)
Pozitív
2009.05.22. 13:54:08
630570218
Minden rendben ment, köszi a vásárlást!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Minden a megbeszéltek szerint zajlott.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
sbetty77 (1672) (Eladó)
Semleges
2009.05.22. 09:22:02
628478452
Családi problémára hivatkozva nem jött létre az üzlet, ezért a semleges értékelés.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Nagyon megbízható partner gyors kapcsolattartó csak ajánlani tudom mindenkinek köszönöm
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Minden rendben volt, ajánlom mindenkinek.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
