atticus85 (9) 73.68% felhasználó összefoglaló oldala
Adott és kapott értékelések listája
bikerbors (4429) (Eladó)
Pozitív
2011.06.06. 12:39:54
1456285276
Minden rendben volt.Csak ajánlani tudom mindenkinek!+++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.modosdesign (88) (Eladó)
Negatív
2011.06.06. 09:41:15
1455524754
Komolytalan vásárló. Jelentkezett, hogy megnyerte az aukciót, a vételár azonban 3 hét után sem érkezett meg a számlámra.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.artbal_a (4691) (Eladó)
Negatív
2011.06.03. 18:39:12
1456474436
Több mint két hetet vártam, elérhetetlen hamis telefonszámot adott meg és 1 db emailt írt ,hogy rószaszín csekken akar fizetni. Azóta se kép se hang, egy csaló baromarcú. Nem ide való, nem ajánlom senkinek!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.TheNewSpechnics (1938) (Eladó)
Negatív
2011.05.27. 20:49:16
1451444394
1 hónap várakozás után sajnos eljött az idő hogy megtegyem az értékelésem! A vevővel nem lehet felvenni a kapcsolatot, 1 hónap alatt egyetlen egy levelet írt, hogy "rózsaszín csekk, stbstb...", azután, azelőtt síri csend! Csak annyit kellett volna tennie hogy megtisztel azzal hogy nem így áll hozzám..... Sajnálom, de nem ajánlom senkinek!!!!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.TheNewSpechnics (1938) (Eladó)
Negatív
2011.05.27. 20:49:01
1451441487
1 hónap várakozás után sajnos eljött az idő hogy megtegyem az értékelésem! A vevővel nem lehet felvenni a kapcsolatot, 1 hónap alatt egyetlen egy levelet írt, hogy "rózsaszín csekk, stbstb...", azután, azelőtt síri csend! Csak annyit kellett volna tennie hogy megtisztel azzal hogy nem így áll hozzám..... Sajnálom, de nem ajánlom senkinek!!!!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.bikerbors (4429) (Eladó)
Pozitív
2011.05.24. 16:37:37
1455923313
Minden rendben volt.Csak ajánlani tudom mindenkinek!+++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Korrekt vaterás!Mindenkinek ajánlom!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.gabi972 (5458) (Eladó)
Semleges
2011.05.12. 06:09:35
1445116571
Levelekre nem reagál, pénzt nem küldi sajnálom! Március 20-a óta várok a pénzre, esetleg ha meggondolja az értékelést visszavonom!! Sajnálom!!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.minden oké, rendes vevő!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Egyet értek az előttem hangzó véleményekkel! Nem szeretnék negatívat adni, de hát sajnos a vásárló nem válaszolt az emailre hosszú idő eltelte után sem!!!Nem vagyok hajlandó tovább várni!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Minden rendben és gyorsan ment, korrekt Vásárló! Ajánlom! +++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Nem jelentkezett az áruért, és nem is lehetett elérni. Ahogy láttam nem ez az első eset.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Csipszerviz (137) (Eladó)
Semleges
2011.01.24. 01:36:48
188002179
Mivel a csomag visszajött és a postaköltség bukóján kívül még emílt sem tudtam váltani a "vevővel"-igy azt feltételezem hogy Önhibályán kívül hiusult meg az adásvétel...semlege véleménnyel lezárom.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: A vevőtől visszajött az utánvétes csomag,nem elérhető.Annamaria1_a (866) (Eladó)
Pozitív
2011.01.22. 15:33:54
190508069
minden a megbeszéltek szerint zajlott! ++++++++++++++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Minden rendben ment, köszönöm szépen!!! :) +++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Minden rendeben zajlott!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
1496692.CaseLogic (84) (Eladó)
Negatív
2011.01.07. 18:05:14
190389747
Többszöri értesítés után se jelentkezett a termékért így nem valósult meg az adásvétel.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: lásd.szöveges értékelésszedercukor (313) (Eladó)
Pozitív
2011.01.07. 00:17:48
187259760
Minden rendben volt.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Benchmade_a (109) (Eladó)
Semleges
2010.12.16. 20:13:12
184519742
Nem értem az ilyen embereket, de nem akarok negatívat adni! Többször kerestem email-ban, SMS-t küldtem, de nem válaszolt! Sajnálom!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Becsületes vásárló,minden rendben ment.+++++!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
gurulomosoly (247) (Eladó)
Pozitív
2010.11.06. 17:46:21
184834250
KORREKT MEGBÍZHATÓ PARTNER!CSAK+++++++++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.gurulomosoly (247) (Eladó)
Pozitív
2010.11.06. 17:46:21
184834767
KORREKT MEGBÍZHATÓ PARTNER!CSAK+++++++++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Minden OK! Csak +++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Korrekt gyors vaterás, csak ajánlani tudom.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
janikiraly (401) (Eladó)
Pozitív
2010.09.15. 14:25:20
177757672
Megbízható, korrekt partner, ajánlom!Megbízható, korrekt partner, ajánlom!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Sajnos nem jött létre az üzlet , többszöri megkeresésre sem . Sajnos nem tudok tovább várni .
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Megkaptam,köszönöm a vásárlást! Csak is ajánlani tudom!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Augusztus 4. óta nem kaptam meg az árát
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.bellafonte_a (729) (Eladó)
Semleges
2010.08.10. 08:08:51
175990083
Sajnálom! Nem ajánlom senkinek!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.cscsanaki (241) (Eladó)
Semleges
2010.06.03. 21:00:47
168089603
Egy hónap telt el a licit lezárása óta, de a terméket nem vette át.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: Egy hónap telt el a licit lezárása óta, de a terméket nem vette át.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
