1393801.muszakilali (-8) 33.33% felhasználó összefoglaló oldala
Adott és kapott értékelések listája
Megbízhatatlan, embereknek nem szabadna engedni a vaterázást. Én úgy tartom, hogyha vásárolok egy árucikket, és az eladó van olyan becsületes, hogy többszörre is elküldi az árut, hogy a vevő megkapja, akkor talán illenék azt kifizetni. Sajnos csak későn néztem meg a vásárló értékeléseit, különben nem valószínű, hogy eladtam volna Neki az árut. A többször elküldött fizetési felszólításokra sem reagált. Nagyon NEM ajánlom senkinek.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: Az áru átvételre került, de nem fizette ki.Diagnosys (579) (Eladó)
Semleges
2010.08.25. 18:16:17
172925324
Nem jött létre az adás-vétel, a termék bármikor rendelkezésre áll.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az adásvétel megtörtént.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Sajnos nem jött létre,de látom másnál is ez a helyzet!!!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: nem lehet elérninem válazolt az email-emre, ez így negatív.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.1187814.szika80 (96) (Eladó)
Negatív
2010.08.10. 11:54:11
174120421
Nem jelentekezett, emailre nem válaszol, telefon nincs, vagy nem elérhető...
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Top-Elektro (1947) (Eladó)
Semleges
2010.08.09. 16:08:00
172810572
A terméket 2010.06.16-án ütötte le, a mai napig, 2010.08.09-ig nem jelentkezett!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Top-Elektro (1947) (Eladó)
Semleges
2010.08.09. 16:07:43
172810568
A terméket 2010.06.16-án ütötte le, a mai napig, 2010.08.09-ig nem jelentkezett!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Nefkisker1 (2241) (Eladó)
Semleges
2010.08.05. 13:05:37
172954994
Sajnos a vevőt nekem sem sikerült vásárlásra bírni, de mivel mi csak kirívó esetben szoktunk negatív értékelést adni, ezért a semleges. Ettől függetlenül nem tenném az ajánlott partnerek közé.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Sajnálom! Azt hiszem, eleget vártam!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Nem jelentkezett és nem is lehetett elérni.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.brkrly55 (3424) (Eladó)
Semleges
2010.08.03. 12:27:29
174489272
nem jelentkezett
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: vevő nem jelentkezettkigyocska1 (705) (Eladó)
Negatív
2010.07.27. 21:12:50
173441073
licitált a termékre,aztán eltünt és azóta se került még elő!!!!!!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Ha valaki vásárolni akar akkor tegye. Ha nem akar, ne tegye, de ne is licitáljon.Ő licitál de nem akar.Igy csak az időmet rabolja. Nem szép dolog, igy nem ajánlom
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: A vevő csak nagy nehezen jelentkezett, majd az adatok egyeztetése után semmiféle reagálási hajlamiot nem mutatott, pénzt nem küldött, a megkeresésekre nem reagáltNem lehet elérni! Nem tudom miért licitál,ha nem kell a termék!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: semmi reakcióA vevő egy hónap elteltével sem egyenlítette ki a vételárat többszöri megkeresésre sem reagált!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.manofej222 (190) (Eladó)
Negatív
2010.07.23. 19:51:47
172327006
Megbízhatatlan licitáló, nem jelentkezett az áruért, alig lehet elérni telefonon. Nem értem miért licitált egyáltalán.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Sajnos nem lehet elérni, semilyen módon!A terméket újra teszem.nem ajánlom!!!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Nem lehet elérni semmilyen formában! Küldtem az utalási adatokat is, de se híre se pora! Sajnos nem tudok vele mit kezdeni! Csak azt nem értem minek licitál az ilyen!?
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Nem lehet elérni semmilyen formában! Küldtem az utalási adatokat is, de se híre se pora! Sajnos nem tudok vele mit kezdeni! Csak azt nem értem minek licitál az ilyen!?
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Nem lehet elérni semmilyen formában! Küldtem az utalási adatokat is, de se híre se pora! Sajnos nem tudok vele mit kezdeni! Csak azt nem értem minek licitál az ilyen!?
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Nem lehet elérni semmilyen formában! Küldtem az utalási adatokat is, de se híre se pora! Sajnos nem tudok vele mit kezdeni! Csak azt nem értem minek licitál az ilyen!?
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Fischerland (568) (Eladó)
Negatív
2010.07.09. 15:49:23
172991499
A vevő nem küldte a vételárat. Az én türelmem is véges! Nem ajánlom!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.esthajnal5 (4011) (Eladó)
Negatív
2010.07.07. 22:14:05
173433650
A vevő többszöri megkeresésemre sem reagált, egyszer sem íer! Az ilyen ember minek licitál? Sajnos tovább várni nem tudok, a terméket ismételten meghírdetem!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.lajkocska1 (147) (Eladó)
Negatív
2010.07.06. 19:50:21
173289307
Nem jelentkezett majdnem 2 hétig, telefonon sem elérhető. Így sajnos nem tudtunk üzletet kötni.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: nem jelentkezett, nem volt elérhető nem tudtunk üzletet kötni.A vevő többszöri megkeresésre sem jelentkezett. Miután telefoni megbeszélésünknél jeleztem, hogy az árut neki kell elszállitani, hiszen igy hirdettem meg.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Gyors, rugalmas, korrekt vásárló. Mindenkinek ajánlom. Köszönöm.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.A vevő többszöri megkeresésre sem jelentkezett. Miutám telefoni megbeszélésünknél jeleztem, hogy az árut neki kell elszállitani,hiszen igy is hirdettem meg.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Többszöri megkeresésre sem jelentkezett, miután jeleztem, hogy a vevőnek kell elszállitani az árut, hiszen igy tettem fel licitre.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Nagyon korrekt vaterás, ajánlom mindenkinek!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Gyors,korrekt megbizható partner.Csak ajánlani tudom mindenkinek.++++++++++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Rendben volt minden, rendelt én postáztam 3 napon belül a kezemben volt az áru értéke.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Germany09_a (586) (Eladó)
Pozitív
2010.06.29. 14:47:39
173873294
Minden rendben volt! Kedves, gyors kitünő Partner! csak ajánlani tudom mindenkinek!!!!++++++++++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Germany09_a (586) (Eladó)
Pozitív
2010.06.29. 14:44:54
172731477
Minden rendben volt! Kedves, gyors kitünő Partner! csak ajánlani tudom mindenkinek!!!!++++++++++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Germany09_a (586) (Eladó)
Pozitív
2010.06.29. 14:43:54
173872767
Minden rendben volt! Kedves, gyors kitünő Partner! csak ajánlani tudom mindenkinek!!!!++++++++++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.nem jelentkezik, én meg nem tudom elérni. a terméket újra kell hirdetnem.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
jerneiattila (66) (Eladó)
Negatív
2010.06.27. 16:45:03
172947947
Sikeres licitálós aukció után nem jelentkezett az áruért. Én többször is kerestem. E-maileimre nem válaszolt. Telefonon pedig nem elérhető. Ha változtak az adatai akkor azt jeleznie kellett volna. Vagy ha nem tud időben fizetni, az sem lett volna probléma, megegyezhettünk volna későbbi fizetésben is. Miért licitált rá akkor ha nem kell? Más megvette volna.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Minden rendben történt.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.yorkicsim (1232) (Eladó)
Pozitív
2010.06.05. 06:44:03
171772137
Kezdő "Vaterás" létére rendkívűl gyors megbízható.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
