1401060.harangocska (-4) 30% felhasználó összefoglaló oldala
Adott és kapott értékelések listája
Nem vette át az utánvétes csomagot, így buktuk az oda-vissza szállítási költséget.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: Nem fizette ki az utánvétes csomagot.kovkrish (2390) (Eladó)
Semleges
2010.10.07. 19:48:15
177141374
Már vett másikat.....
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: Már vett másikat.....Tameszol_a (307) (Eladó)
Semleges
2010.09.14. 19:24:14
177019241
A vevő többszöri megkeresésre sem jelentkezett
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: A vevő többszöri megkeresésre sem jelentkezettMinden a legnagyobb rendben ment, ajánlom mindenkinek!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.598888.afopisz (81) (Eladó)
Semleges
2010.09.07. 21:26:47
176803914
az áru nem felelt meg.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.multishop_a (606) (Eladó)
Semleges
2010.08.21. 13:33:28
167550141
A vevő többszöri megkeresésre sem jelentkezett
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Hetek óta nem jelentkezik,nem vaterára való....
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Nem reagál semmire, komolytalan.---------
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Valentino_a (1829) (Eladó)
Negatív
2010.08.10. 23:04:45
176024770
Nagyon sok email lett küldve de semmi visszajelzés, telefonon sem lehet elérni. Komolytalan nem a vaterára való. Senkine sem ajánlom, de szerintem majd regisztrál más név alatt mint oly sokan mások.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az első 2 levélre válaszolt majd a többire nem. Megbeszéltük hogy ő postával szeretné.miután megbeszéltük többet nem jelentkezett.Se telefon, se sms, se email.Nem reagál semmire, és sehol nem lehet elérni.Nem tudom miért nem lehetett volna annyit írni,hogy bocs de nem kell. Senkinem nem ajánlom!!!!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Zsuzsanna321 (409) (Eladó)
Negatív
2010.08.09. 21:10:56
176731622
A Kedves vevő a megbeszélt időre nem utalta a pénzt a termékért és megkeresésemre sem reagált.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.A VEVÖ 9 NAP VÁRAKOZÁS UTÁN SEM JELENTKEZETT A ÁRUÉRT,A MEGADOTT ELÉRHETÖSÉGEIN NEM ELÉRHETÖ.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Mikie77_a (1652) (Eladó)
Pozitív
2010.04.01. 09:37:23
164616392
gyors, korrekt, rugalmas. Mindenkinek ajánlom!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Nagyon pontos, korrekt vevő, ajánlom! +++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
