bnm001 (9) 90.91% felhasználó összefoglaló oldala
Adott és kapott értékelések listája
Nem jelentkezett a vásárolt termékért.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Bobci1983 (1799) (Eladó)
Pozitív
2013.02.13. 11:26:58
1702946966
Köszönöm a vásárlást:)+++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
mari232lili (278) (Eladó)
Pozitív
2012.09.26. 16:27:00
1626097910
minden rendben+++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.sarkanyancsa (239) (Eladó)
Pozitív
2012.08.16. 09:33:06
1626354395
Korrekt, jó kapcsolattartó vásárló. Bátran ajánlom másoknak is. Köszönöm!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
sarkanyancsa (239) (Eladó)
Pozitív
2012.08.16. 09:33:06
1626362981
Korrekt, jó kapcsolattartó vásárló. Bátran ajánlom másoknak is. Köszönöm!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
marika561 (4269) (Eladó)
Pozitív
2010.11.19. 09:29:36
185722271
minden rendben ment, korrekt partner csak +++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Minden rendben ment. +++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Minen rendben,gyors megbízható partner.Ajánlom mindenkinek!!!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Minden rendben zajlott, csupa+++!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Annamari020 (141) (Eladó)
Negatív
2010.03.15. 17:04:43
164580792
Remélem máskor figyelmesebb lesz és jól meggondolja, hogy olyan termékre licitál-e amire szüksége is van, mert ez nem játszótér! Nem ajánlom senkinek! Nekem rossz tapasztalatom van vele kapcsolatban!!! Sajnálom, hogy így alakult! Tiltólistára tettem...
Másik fél: Egy licit törlés kérésért egy negatív vélemény? Ha így van, akkor legközelebb a fair-play értelmében jelezd az áruid mellé, hogy a licit törlésért nálad "bünti" jár, ugyanis ez lemaradt!!! Udvariasan fordultam hozzád, és időben jeleztem, hogy rajtam kívül álló ok miatt nem jön létre az adás-vétel! Azt hittem, megérted....... Tévedtem!
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
pontos gyors megbízható ajánlom másoknak is
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
azurefairy (623) (Eladó)
Pozitív
2010.03.11. 19:10:48
164027450
Megbízható,kedves gyors partner,mindenkinek ajánlom!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
azurefairy (623) (Eladó)
Pozitív
2010.03.11. 19:10:48
164027922
Megbízható,kedves gyors partner,mindenkinek ajánlom!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Minden rendben ment, pontos, megbízható partner, mindenkinek ajánlom!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
