everess (17) 94.74% felhasználó összefoglaló oldala
Adott és kapott értékelések listája
Mikipapa04 (748) (Eladó)
Pozitív
2016.10.18. 11:06:19
2223589379
Mindenkinek Ajánlom!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Kedves, rugalmas, megbízható vevő!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Kedves, rugalmas, megbízható vevő!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.farkasdorka (2373) (Eladó)
Pozitív
2016.05.04. 18:47:04
2226183113
Minden rendben zajlott szívesen ajánlom másoknak is! ++++++++++++++++++++++++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.greenseven74 (115) (Eladó)
Pozitív
2016.05.01. 21:23:16
2225671892
++++++++++++3
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Köszönöm a vásárlást!POZITÍV!!!+++++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Csakis+++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Gyors, megbízható partner, ajánlom mindenkinek!+++++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Gyors, megbízható partner, ajánlom mindenkinek!+++++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Minden rendben ment.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.blankababa (1085) (Eladó)
Pozitív
2016.04.07. 07:56:27
2228796710
Gyors,korrekt vásárló,bátran ajánlom!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.FelicityBababolt (13304) (Eladó)
Pozitív
2016.04.06. 13:08:31
2222162969
Kedves, korrekt partner, köszönöm a vásárlást.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Minden rendben volt+++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Megbízható, gyors vásárló! Mindenkinek bátran ajánlom! Csupa+++++! Köszönöm a vásárlást! Visszavárlak! :)
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Megbízható, gyors vásárló! Mindenkinek bátran ajánlom! Csupa+++++! Köszönöm a vásárlást! Visszavárlak! :)
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Nem jött létre az átadás-átvétel.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: Az átadás-átvétel módja nem volt megfelelő.Az aukcióban 2 lehetőség szem.átvét/posta utalással volt opció.Zárás után küldtem szla számot,majd később rákérdeztem, hogy sikerült-e utalni.Azt a választ kaptam,hogy neki csak az felel meg,ha WEBOX-al küldöm.Megírtam:sajnos nem tudom azzal küldeni,de ő nem tud utalni.Ha nem WEBOX-al küldöm,akkor csak jövő hónapban tud fizeti.Azt írta,ha nekem ez nem jó,hirdessem meg újra az árut.Ajánlottam:akkor fizesse be bankban,küldje csekken,esetleg küldjön az áruért valakit.Egyik sem felelt meg neki.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.eldorado (1979) (Eladó)
Pozitív
2016.03.09. 20:11:38
2201244464
Minden rendben ment,korrekt gyors vásárló! A csomagot ma postáztam.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Minden rendben ment, gyors, pontos vevő!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Zsebimanok (615) (Eladó)
Pozitív
2015.11.17. 13:06:08
2153752883
Megbízható, gyors vásárló, köszönöm szépen a vásárlást! Remélem még találkozunk :)
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Minden rendben ment, gyors, pontos. Szívből ajánlom másoknak is. Köszönöm szépen.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.jános777 (14201) (Eladó)
Pozitív
2013.02.08. 13:59:21
1701214196
Korrekt, megbízható Vevő ! Mindenkinek szívből ajánljuk! ( ma postáztuk a " csomagot " ) Köszönjük a vásárlást, reméljük találkozunk még, itt a vaterán / teszveszen :-)))))))) +++++++++++++++++++++++++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Korrekt gyors, pontos Vaterás. Ajánlom mindnenkinek
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
