1406542.ANGELIKA40 (4) 75% felhasználó összefoglaló oldala

75% pozitív visszajelzés
(6 Felhasználó adta)
75% pozitív visszajelzés
(6 Felhasználó adta)
Értékelés Az utóbbi
7 napban
Az utóbbi
30 napban
Összesen
Pozitív: 0 0 6 6 adásvétel
Semleges: 2 adásvétel
Negatív: 0 0 2 2 adásvétel
0 0 10 10 adásvétel
Lakhely: BUDAPEST
Regisztráció dátuma: 2010.03.10.
Utolsó belépés: 2010.07.19. 22:15
Inaktív!

Adott és kapott értékelések listája

Felhasználó

Stefan61_a (1163) (Eladó)

Vélemény

Pozitív

Dátum

2010.07.29. 09:10:15

Termékkód

174055764

Megbízható, gyors és nagyon korrekt üzleti partner! +++ Ajánlom mindenkinek! +++

Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.
Felhasználó

BabyGaby29 (87) (Eladó)

Vélemény

Dátum

2010.07.27. 18:06:14

Termékkód

171660144

A vevő 06.03.-án licitált a termékre de a vételárat a mai napig nem küldte. Sorry!

Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.
Felhasználó

bobika3_a (304) (Eladó)

Vélemény

Pozitív

Dátum

2010.07.26. 09:49:44

Termékkód

175200356

Minden rendben volt, korrekt partner!

Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.
Felhasználó

mackomalvin (64) (Eladó)

Vélemény

Pozitív

Dátum

2010.07.21. 21:27:29

Termékkód

175102875

Kedves, rugalmas, köszönet a vásárlásért!

Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.
Felhasználó

darinkas_a (577) (Eladó)

Vélemény

Pozitív

Dátum

2010.07.21. 15:44:23

Termékkód

175119297

Korrekt,ajánlom.

Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.
Felhasználó

brote7_t (138) (Eladó)

Vélemény

Negatív

Dátum

2010.07.19. 21:24:38

Termékkód

174560095

Első megkeresésemre a 37 fok melegre hivatkozott,hogy azért nem tudja utalni a pénzt,utána kértem,hogy mondjon egy időpontot ameddig elutalja a pénzt erre már nem reagált,megbízhatatlan nem korrekt vevő nem ajánlom.
Másik fél: ezerforint végett ekkora cirkuszt rendezni azért nemkellene:))))))) ennyi a szarvas ára..... interneten szerettem volna átutalni,de egyelőre nehéz,mert még soha nemutaltam igy pénzt... irtam,hogy türelmet kérek.kedden megkapja azt a hatalmas ősszeget.

Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.
Felhasználó

Ditke74 (569) (Eladó)

Vélemény

Negatív

Dátum

2010.07.13. 16:49:10

Termékkód

169352201

Május 18-án nyerte meg a terméket, azóta nem sikerült rendeznie a vételárat. Ez így sajnos negatív!

Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.
Felhasználó

blasko23_a (481) (Eladó)

Vélemény

Pozitív

Dátum

2010.07.13. 16:15:36

Termékkód

173570121

Minden rendben ment. Megbízható, korrekt vevő.Mindenkinek ajánlom.

Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Felhasználó

laracroft09 (87) (Eladó)

Vélemény

Pozitív

Dátum

2010.03.18. 11:03:17

Termékkód

164663093

Megbízható vásárló, ajánlom!++++++

Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.
Felhasználó

zimimimi01 (379) (Eladó)

Vélemény

Dátum

2010.03.14. 20:11:49

Termékkód

164228570

a vevő azt hitte ez egy komplett telefon és azért vette meg és átunna jött rá ez csak ház és kijelző!!! de legalább szolt hogy mi történt ezt értékelem ++ !!

Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.