Iluvyy (264) 92.58% felhasználó összefoglaló oldala
| Értékelés | Az utóbbi 7 napban |
Az utóbbi 30 napban |
Összesen | |
|---|---|---|---|---|
| Pozitív: | 0 | 0 | 287 | 361 adásvétel |
| Semleges: | 0 | 0 | 44 | 47 adásvétel |
| Negatív: | 0 | 0 | 23 | 30 adásvétel |
| Összesen: | 0 | 0 | 354 | 438 adásvétel |
| Az eladóként kapott 10 részletes értékelés átlaga | |
|---|---|
| A megvett termék |
|
| Kapcsolatfelvétel az Eladóval |
|
| A tranzakció lebonyolítása |
|
| Szállítás és csomagolás |
|
Adott és kapott értékelések listája
001AkcioShop (2057) (Eladó)
Pozitív
2022.05.11. 06:23:06
3146392505
Nem sikerült
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.VWTouran54 (19) (Eladó)
Pozitív
2022.04.21. 14:19:26
3156126314
Minden rendben ment, köszönöm a vásárlást.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
minden rendben ment
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Gyors, rugalmas. Remek Vaterás. Ajánlom.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
recycling (8336) (Eladó)
Pozitív
2022.04.11. 10:46:07
3149470268
Korrekt vásárló!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Az adás-vétel nem jött létre, a vevő végül nem vette meg a terméket.
Másik fél: Leütés után derült ki,hogy nem az eladó adja át,hanem a rokona,közvetetten kellett egyszerre több helyen egyeztetni az átvételről.Átvételnek csak kerület volt megadva, de kerületen belül is 10 kilométerrel kintebb volt a cím,a város utolsó utcája.Elmentem a termékért, autóztam 40 kilométert(oda-vissza Budapesten belül).A rokon nem hallott a kapucsengőbe,kértem jöjjön le,30 percbe tellett neki.Nem tudott visszaadni a pénzből,nem engedte hogy 300 forinttal kevesebbért hozzam.Nem hívta fel a rokonát,hogy megkérdezze adja e 300 forinttal kevesebbért.Kiabálva felháborodva mondta nem adja olcsóbban, menjek el váltani.1óra 40 perc,40 km, és nem tudtam átvenni.Ma mentem megint,de írta nem vettem át.
MInden rendben volt.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
001AkcioShop (2057) (Eladó)
Pozitív
2022.04.02. 10:00:27
3134787155
Minden rendben zajlott!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Minden rendben ment, pontos, figyelmes vaterás.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Minden rendben ment, köszönöm a vásárlást!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Minden rendben ment, köszönöm a vásárlást!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Minden flottul ment. Az egész átadás-átvétel nem tartott tovább 2 percnél.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
AvroShackleton (113) (Eladó)
Pozitív
2022.02.20. 18:52:02
3133655861
Az adásvétel rendben lezajlott. Korrekt, jól együttműködő vásárló, mindenkinek ajánlom!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
A termék ott vehető át ahol a hirdetés jelöli. Legyen körültekintőbb mielőtt leüti a terméket.
Másik fél: Ugyanattól a eladótól ütöttem le kettő dolgot is. Amiatt ütöttem le mert láttam hogy ugyanaz az eladó. Egyik adagot megkaptam, de Utólag kiderült teljesen máshol lehet átvenni ezeket, de emailon folyamatosan azt írta átvehetem ott ahol a másikat. Majd legutóbb azt írta emailon hogy átvehetem a 14.kerületben mert ott jó neki. (A kerületet ő ajánlotta) Írtam rendben persze szuper az a kerület pontosan mikor hova menjek? Majd nem reagált többet és írta itt. Emailon teljesen mást ír, nem ezt hogy ott vehető át ahol a hirdetés jelöli. Ellentmondás. :/ Körültekintő voltam, mást ír itt mint emailon.
Minden rendben ment. Mindenkinek ajánlom!!!!!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Sajnos nem jöhetett létre az adásvétel, de ettől függetlenül a partnernek minden jót kívánok!
Másik fél: Kamu kamu kamu. Sajnos egyre több az olyan eladó, aki nem akarja átadni a leütött terméket. Leütést követően azonnal kommunikáltunk,bár én végig kértem címet, nem kaptam az elejétől fogva, de időpontot egyeztetett velem.Indulás előtt ismét szóltam neki, hogy valóban szükségem lenne a címre, mire közölte hogy pont egy-két órával korábban a szekrénye ráborult a bútoromra, és az már a konténerben van mert eltört.Mikor jeleztem neki, hogy elhoznám így is, és valahogy megoldom az alkatrészeket, soha többet nem értem el,illetve a vaterán is letiltott, indokolatlanul.Nem normális dolgok ezek. Ja és azt írta hogy természetesen jó értékelést ad, ez neki a semleges. Mikor nagyon átvert sajnos, és kész
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Minden a megbeszéltek szerint zajlott. Ajánlom
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Mivel a főnököm máshol értékesítette a terméket, ezért nem jöhetett létre a tranzakció.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: A főnököm máshol értékesítette a terméket, amiről nem adott számomra információtAz értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
pepoooo28 (459) (Eladó)
Pozitív
2022.01.24. 06:16:39
3128374601
Minden rendben volt, ajánlom a vevőt
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
buffymail (2641) (Eladó)
Pozitív
2022.01.22. 10:42:51
3129512258
Gyors,megbízható vevő!Szívből ajánlom!Csupa+++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Gyors, megbizható vevő.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Gyors, megbizható vevő.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
700+ adásvétel után kifogtam ezt a.../moderálva/ akivel egyszerűen képtelenség kommunikálni. A megadott időpontjaim nem feleltek meg neki, majd amit ő kért az utolsó pillanatban lemondta. Egyértelműen jeleztem, hogy decemberben meg kell oldani az átvételt, ő majd talán valamikor januárban eljön érte. Köszi, egyáltalán nem szükséges. Maximálisan inkorrekt - NEGATÍV!
Másik fél: Dehogy. :) A termék átvételére decembert írt a hirdetésben. Már arra is húzta a száját hogy nem karácsonykor szeretnék menni hanem utána héten. Az egyik vaterán leütött termékre megírta hogy elkelt családon belül. Az általa adott egyetlen időpillanatban kellett volna mennem, karanténba kerültünk, erre jött ez a hazug szidáshalmaz. Minden nap tudott velem komnunikálni, .../moderálva/ hogy neki nem elég. Nem adott több időpontot. Fúj. NEGATÍV
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
700+ adásvétel után kifogtam ezt a ../moderálva/, akivel egyszerűen képtelenség kommunikálni. A megadott időpontjaim nem feleltek meg neki, majd amit ő kért az utolsó pillanatban lemondta. Egyértelműen jeleztem, hogy decemberben meg kell oldani az átvételt, ő majd talán valamikor januárban eljön érte. Köszi, egyáltalán nem szükséges. Maximálisan inkorrekt - NEGATÍV!
Másik fél: A cuccot amit eladott eprinek majd nekem családon belül tovább értékesítette sajni még az átvétel előtt. Meg a többi huncutságot írtam a másiknál. Ki van akadva hogy nem szenteste megyek a cuccért hanem utána héten, de akkor meg ő egyáltalán nem ér rá. Emailon lekezelő, jelzi hogy vidd el decemberben de rá nem ér. Addig variált hogy karanténba kerültünk, plusz a cuccok felét adogatja el leütés után sajni családon belül. Jajsli! :/ NEGATÍV!!!
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Ígérte, hogy jön a könyvért! Sajnos nem jött :(
Másik fél: Még a leütés reggelén jeleztem hogy aznap szükségem lesz rá. Azt írta átvehetem aznap, ezután leütöttem reggel. Azonnal felkerestem, de csak 8 órával később, este került elő. Megoldottam könyvesboltból emiatt.
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
BlackFish83 (175) (Eladó)
Pozitív
2021.12.09. 14:14:27
3085270337
Minden rendben volt.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
teriyakimomo (320) (Eladó)
Pozitív
2021.12.03. 06:54:50
3107495486
Köszönöm szépen a vásárlást! Nagyon kedves vásárló, mindenkinek ajánlom.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.minden rendben zajlott! gyors, precíz, kedves vásárló, szívesen ajánlom! +++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.rszilvi11 (359) (Eladó)
Pozitív
2021.10.31. 18:52:29
3094385552
Megbízható, korrekt vevő. Köszönöm a vásárlást!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.A szöveges részben jeleztem, hogy az ár darabonként értendő
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: Az árat helytelenül adtam meg, darabárnak szántam de a vevő 2db komódra értelmezte azt, ezért töröltem a hirdetést, a tranzakció nem valósult megAz értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Rendben zajlott
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Rendben zajlott
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.OnlineGardrobe (3982) (Eladó)
Pozitív
2021.10.14. 10:08:09
3090465443
Minden a legnagyobb rendben ment, csakis ajánlani tudom a vevőt, remélem még találkozunk.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.olahildiko (3935) (Eladó)
Semleges
2021.10.11. 10:33:27
3087536393
Nagyon korrekt vevő, véletlenül licitált, azonnal jelezte, sajnos nekem nem engedi a rendszer, hogy pozitívat írjak. Ettől függetlenül szívesen ajánlom.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Minden rendben zajlott! Gyors, pontos, kedves, kommunikatív partner. Csak ajánlani tudom! :-)
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
arachne326 (222) (Eladó)
Pozitív
2021.09.29. 08:07:59
3079845218
Minden rendben volt, köszönöm a vásárlást.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Korrekt partner.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
A vevő együttműködési készségének és kommunikációs stílusának nem megfelelősége miatt nem jött létre az átadás-átvétel, továbbá nem a vevő, hanem másvalaki telefonszáma szerepelt a vevő oldalán a leütés napján, aki elmondása szerint nem is ismerte a vevőt.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: A vevő együttműködési készségének és kommunikációs stílusának nem megfelelősége miatt nem jött létre az átadás-átvétel, továbbá nem a vevő, hanem másvalaki telefonszáma szerepelt a vevő oldalán.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
A vevő együttműködési készségének és kommunikációs stílusának nem megfelelősége miatt nem jött létre az átadás-átvétel, továbbá nem a vevő, hanem másvalaki telefonszáma szerepelt a vevő oldalán a leütés napján, aki elmondása szerint nem is ismerte a vevőt.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: A vevő együttműködési készségének és kommunikációs stílusának nem megfelelősége miatt nem jött létre az átadás-átvétel, továbbá nem a vevő, hanem másvalaki telefonszáma szerepelt a vevő oldalán.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
A vevő a licit leütése másnapján elutazott külföldre, majd a rákövetkező 45 (!) napban összesen két időpontot tudott felajánlani átvételre, amelyből az első nekem nem volt alkalmas, a másodikon (amit előtte egy hónappal (!!!) adott meg, mint fix időpont) pedig nem jelent meg.
Csak azért nem adok negatívat, mert pénzt nem buktam az ügyleten, de másfél hónapja kerülgetem fölöslegesen a lakásban a gyerekülést, ahelyett, hogy rég odaadtam volna másnak.
Másik fél: Július17 leütöttem a terméket,aznap át is vettem volna,eladónak nem volt jó.Másnap elutaztam,megbeszéltük FIXre a július 27, 10:15-11:00-át.Júli26-án ráírtam hogy mennék másnap, de neki nem volt jó mert állatkerbe megy,és már a cím sem az volt amit előtte adott.Este 9-re akart hívni.Utána az eladó elutazott, azt írta augusztus 22-től lesz legközelebb Budapesten.De én meg elutaztam 22-től.Aztán szept 2 lett megbeszélve, de nem reagált a megkeresésemre.
minden ok volt
Másik fél: Ez elég érdekes, hogy azt írja minden ok volt, de semlegeset ad.
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Nem jelentkezett.
Másik fél: De. Jelentkeztem. Írtam több emailt, nem kaptam választ rájuk.
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Nem jelentkezett.
Másik fél: De. Jelentkeztem. Írtam több emailt, nem kaptam választ rájuk.
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Gyors, problémamentes adásvétel.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Gyors, problémamentes adásvétel.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
siscoroner (132) (Eladó)
Pozitív
2021.06.23. 11:59:13
3051878021
Megbízható, korrekt vaterás, minden rendben zajlott.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Tamara1_a (833) (Eladó)
Negatív
2021.06.14. 07:36:53
3034250855
A vevőt csak e-mailbe lehet elérni telefon száma nem jó így kommunikálni meg nehéz valakivel .
Másik fél: Hazugság. A világ legkönnyebb dolga kommunikálni velem. Mindent megbeszéltünk, elmentem a termékért még áprilisban. A megadott címen a megadott időpillanatban megjelentem a termékért. Eladó nem volt otthon, senki nem várt engem, kapucsengőt, egyéb információt nem adott meg. Nehéz valamit úgy átvenni, hogy az eladó által megadott címen és időben nem tudom átvenni a terméket. Körülbelül 20 emailt váltottunk, gondolom nem lett volna rá lehetőség ha nem tud velem kommunikálni. Nehéz valamit átvenni ha nem adják át. A vevő időmmel és üzemanyagommal szórakozott, feleslegesen mentem oda a termékért. Ezután ő ad negatívot. Gondolta megye még ötször hogy vagy megkapom a terméket vagy ismét átverés?
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Minden simán ment+++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Minden rendben, kiváló vaterás, ajánlom!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Kedves, rugalmas Vaterás partner. Mindenkinek ajánlom!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
