beuci89 (5) 100% felhasználó összefoglaló oldala
Adott és kapott értékelések listája
Norbivectra (147) (Eladó)
Semleges
2010.11.12. 06:43:00
183435342
Egy mérettel nagyobb kellett volna, ezért nem jött össze, a vevő maximálisan ++++++
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: méretgondokAz értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
109175.amigo01 (324) (Eladó)
Pozitív
2010.10.30. 09:24:15
183206369
Korrekt partner.Ajánlom.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Norbivectra (147) (Eladó)
Semleges
2010.10.29. 08:37:45
182807732
Méretgondok, de ++++++ partner! :)
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: Sajna nem volt jó a méret.... de a partnert ajánlom, ez pedig +++ értékelés!Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Szuper jó gyors és pontos, mindenkinek ajánlom. Papjan
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Rendkívül barátságos, kommunikatív, gyors, precíz partner, köszönöm a vásárlást!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Rugalmas, gyors üzletfél. Mindenkinek ajánlom!!!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Minden rendben, a megbeszéltek szerint zajlott. Korrekt Vaterás +++++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
SubtusTerram (594) (Eladó)
Semleges
2010.03.31. 13:32:24
166000570
A vevő azt mondta átutalta a pénzt, de két hét alatt sem jött meg. Bizonyítékot nem kaptam rá, hogy valóban megtörtént-e az utalás, továbbá ennyi idő alatt még külföldről is megjönne a pénz. Tovább tehát nem várok, a tranzakciót sikertelennek nyilvánítom. Ha 1-2 napon belül mégis megjönne a pénz, akkor nem adom el másnak a terméket. De ha nem, akkor másnak adom oda.
Másik fél: igaz, sajnos. Elnézést
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
