14263128.tadri90_t (2) 60% felhasználó összefoglaló oldala
Adott és kapott értékelések listája
többszöri igéret után nem érkezett meg a vételár
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Mindenkinek szívesen ajánlom.Nagyon köszönöm a vásárlást.Sok ++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Andonika (958) (Eladó)
Semleges
2011.01.20. 12:50:44
1360257154
A megtekintés után elállt a vásárlási szándéktól.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Minden rendben ment. Korrekt és gyors partner, mindenkinek ajánlom.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Nem fizette ki az árut, csak ígérte, aztán már nem is írt.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Minden rendben ment, ajánlom
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Minden rendben zajlott! Ajánlom!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Sajnos nem jelentkezett,nem válaszolt az e-mail-re,telefonon elérni nem lehet.A megadott telefonszám nem létező.Bocsi de ez így negatív.-------------------:(
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.somogyinann (409) (Eladó)
Semleges
2010.08.28. 09:21:00
1174031139
sajnos nem tudtunk kommunikálni
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.3 hete hitteget,én hivtam,ő még arra se méltatott ,azt mondta utalt,és hogy a futárt is megredelte stb ,nem ajánlom senkinek megbízhatatlan.Csak annyit kellett volna mondani ,nem kell,de nehéz volt neki,ez negatív!!!!!!!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.16410217.maraci3 (77) (Eladó)
Negatív
2010.06.07. 11:47:57
1050891374
3 hete várok a pénzre,de semmi,még válaszolni sem válaszol.sajnálom de a jutalék miatt negatív
Másik fél: Én mondtam neki hogy sok hajam van és nem lessz elég a fejemre 2 szimpla sor!
katyusa501 (244) (Eladó)
Pozitív
2010.02.09. 19:59:18
889237225
Megbízható vásárló, ajánlom. ++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Gyors, kedves, megbízható vásárló! Ajánlom mindenkinek!!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
