14290794.szultana555 (1) 60% felhasználó összefoglaló oldala
Adott és kapott értékelések listája
November 29-e óta várok. Párszor írt, hogy most ezért vagy azért kér türelmet. Egy emailre se válaszol, a telefonszám amit megadott ki van kapcsolva. Több emailemre sem reagált. Gázbekötés miatt nem ér rá, de szerintem november 29- december 9ig 0-24-be nem szerelnek semmit, hogy ne lehessen írni egy emailt. Meg lehet nézni a a tv alatt mennyit írtam neki, alig válaszolt. Facebookon is megkerestem, ott se reagált semmire. Sajnálom, de nem ajanlom senkinek!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.A partner kikapcsolta a mobilját, emailre, sms-re egyszer sem válaszolt. Egy hetet vártunk hogy ingyen elvigye, miközben 5-en vártak rá. Nem igaz, hogy a tárgyalási hangnemünk nem volt európai, viszont az ő viselkedése annál inkább. A megbeszélt időben kétszer nem jelent meg. Lehet ellenőrizni a hölgy telefonján, hogy hányszor hívtam, mindig ki volt kapcsolva, egyszer sem hívott vissza, semmire nem válaszolt. Egy egész hétig.
Másik fél: Minden szemenszedett hazugság,
hiszen pl folyamatosan kapcsolatban voltunk, többször telefonon jeleztem ,hogy addig nem tudok menni, amíg szerelik a gázfűtésünket.A türelmetlen perszóna nagyképűen, neveletlenül beszélt, így elvesztve a türelmemet lemondtam a tévét, amin megsértődött, hiszen egy régi rossz tv 3. emeletről történő lecipelésének költségeit kívánta megúszni.Mindenesetre tudom hol lakik.
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Minden rendben, a megbeszéltek szerint zajlott, korrekt partner, mindenkinek ajánlom! Köszönöm a vásárlást!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Juditka123 (72) (Eladó)
Pozitív
2016.11.18. 07:26:37
2385647906
minden flottul ment, még a leütés napján mindent lebonyolítottunk,szívből ajánlom!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Az adásvétel kicsit lassan de létrejött.Ajánlom vevőt másoknak is
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
