tgretike (13) 100% felhasználó összefoglaló oldala
Adott és kapott értékelések listája
Tobias_2007 (2058) (Eladó)
Pozitív
2011.05.01. 13:32:10
1360751223
Ajánlom másoknak is!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Tobias_2007 (2058) (Eladó)
Pozitív
2011.01.27. 20:27:09
1340113426
Megbízható, korrekt eladó! ++++++ Visszavárom vásárlóim közé!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Tobias_2007 (2058) (Eladó)
Pozitív
2011.01.27. 20:27:07
1336638953
Megbízható, korrekt eladó! ++++++ Visszavárom vásárlóim közé!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Tobias_2007 (2058) (Eladó)
Pozitív
2011.01.27. 20:23:40
1328893774
Korrekt, megbízható vevő! Visszavárom vásárlóim közé! ++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Tobias_2007 (2058) (Eladó)
Pozitív
2011.01.27. 20:23:39
1328894073
Korrekt, megbízható vevő! Visszavárom vásárlóim közé! ++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.mindenkinek ajánlom!++++ köszi
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Remélem megérkezett a csomag.Köszönöm a vásárlást!Korrekt,megbízható partner.+++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.gerevi25 (1627) (Eladó)
Pozitív
2010.12.16. 10:18:13
1299245999
Kedves, megbízható vásárló. Bátran ajánlom mindenkinek!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Barbara7575 (6287) (Eladó)
Pozitív
2010.12.13. 13:27:51
1331089387
Gyors,pontos,remek kapcsolattartó,mindenkinek ajánlom+++++++++++++ köszönöm a vásárlást
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Barbara7575 (6287) (Eladó)
Pozitív
2010.12.13. 13:27:51
1333316151
Gyors,pontos,remek kapcsolattartó,mindenkinek ajánlom+++++++++++++ köszönöm a vásárlást
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Korrekt, megbízható, bátran ajánlom mindenkinek! :)
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Megbízható eladó szép termékkel! Ajánlom! +++++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Minden rendben zajlott! Sajnos az én hibámból(és persze a postáéból) nem kaptam meg a csomagomat. Az eladó csak ajánlani tudom!!! Nagyon kedves,jó kapcsolattartó!!!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Nagyon szép terméket küldött, hibátlan állapotú! Jó eladó! +++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Gyors, pontos, megbízható eladó, szép termékkel. Minden rendben volt. Bátran ajánlom másoknak is!!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Megbízható, gyors vevő, csakis pozitív! +++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Kedves, megbízható, rugalmas és pontos teszveszes, jó kommunikációval, így minden egyben adott a pozitív értékeléshez!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Korrekt rendes vevő, csak ajánlani tudom! +++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.